reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Baniorka - sto lat dla Dominiczki!!!​

Anna ajra - może zacznij od soli fizjologicznej, chyba, że to oczko faktycznie wygląda kiepsko:baffled:- wtedy dobra jest Biodacyna w kropelkach, niestety antybiotyk ale zwykle jedno zakroplenie pomaga i po problemie. Jeśli chodzi o herbatkę czy rumianek to lekarze zdecydowanie odradzają...
 
Wszystkiego najlepszego w dniu pierwszych urodzinek dla Dominisi od ciotki Ani Bartusia i reszty chłopaków

 
dzieki zytka za informacje o wyspypce-u nas tez trzy dni wysypki i juz ok ale za to wiecie co wszyscy domownicy na jakiegos wirusa padki zoladkowego
julia wczoraj wymioowala-jakos trzymaja sie nas w tym roku choróbska-mam juz dosc ale mam nadzieje ze to koniec!!!!!!!!!

wszystkiego najlepszego dla Dominiczki!!!!!!!!!!:-D sto lat:)

co do oczka to tez wiem ze przemywanie herbata pomaga zwykła lub rumienakiem ale nie za intensywne!!!
 
STO LAT STO LAT!!!!!! DOMINISIU ROŚNIJ ZDROWA, BĄDŹ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA , RADOSNA I ROZŚWIETLAJ SWYM UŚMIECHEM TWARZE INNYCH OSÓB!!!!
Anna ajra na początek spróbuj sola fizjologiczna, kilka razy dziennie przemywaj i koniecznie gazikami jałowymi , w kierunku od zewnatrz do srodka, dwa trzy dni i powinno ustąpiś a jeśli nie to juz lekarz niech cos zapisze, antybiotyki faktycznie szybko pomagają no ale na recepte ;) kideyś polecano rumianek teraz sie od tego raczej odstepuje bo podobno mocno alergizujacy , chyba ze juz kiedyś używałas i nic sie złego nie działo to mozna spróbowac , ja Gabi tez przemywałam ,żeby tak jeszcze dały sobie dziecinki okładziki porobić i żeby pare minut chciaz na oku potzrymały te gaziki nasączone ale można pomazyć ;-)
no i to na razie na tyle bo K wrócił szybciej i juz po garach mi buszuje :(
 
reklama
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]:-)Dominisiu[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]-wszystkiego co najlepsze,szczęśliwe i radosne z okazji Twoich pierwszych urodzinek!!
Od Marcysi i ode mnie oczywiście :)[/FONT]
[FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
Cześć Mamcie!

Marcysia zasnęła więc ja na chwilkę do Was Zasnęła na kanapie i tak słodko śpi,że nie mam sumienia jej przekładać do łóżeczka,mam nadzieję,że nie spadnie...

Anna_ajra- ja tez zaczęłabym od przemywania solą fizjolog. tego oczka. [/FONT]
[FONT=&quot]A z rumiankiem[/FONT][FONT=&quot] to tak jak pisze uleńka.Ale może jak to nie wygląda za ciekawie to nie zwlekaj tylko pójdźcie do lekarza,może antybiotyk jest konieczny? Daj znać kochana co z Michasiem,którego uściskujemy:tak:

kaśkax25-cieszę się,że z dziodziolem w brzuszku wszystko dobrze:-) Co znowu za problemy-Ty się nie nerwuj bo Ci nie wolno!!! :tak:Zaintrygowałaś mnie tym Waszym sierpniówkowym gadaniem i do Was zajrzałam i trafiłam na jakiś post andziaa-bardzo dzielna ta dziewczyna i straszną tragedię przeżyła...Nie mogę o niej zapomnieć,cały czas myślę o tym... Dziękuje Bogu za Marcyśkę... Ale Ty kochanie bądź dobrej myśli!:tak:

Agawa-no gdzie ta relacja z imprezki? :-DPleśniawki-o kurczaki....Wiesz ja to się dziwię,że moja Marcyśka jeszcze tego nie załapała przy jej możliwościach pakowania wszystkiego (dosłownie!!) do buziaka. Jak Miloszek to znosi? Buźki dla niego mocniaste:tak:

przyszlirodzice-to Ci niania rośnie :-DFakt,to niesamowite jak te nasze szkraby w zaledwie parę dni potrafią nauczyć się tylu rzeczy :tak: U nas ze świeczką nie było problemu-na pierwszy tort kupiliśmy w Tesco,a drugi był juz ze świeczką:-)

moniamonis
-Majeńka jaki rajdowiec:-DSPA-tez bym pojechała,ale musiałabym z M,albo z kims do pilnowania Marcyśki,no bo bez niej nie da rady:-(

uleńka-Gabrysia cudna roczniaczka:tak:M po garach buszuje:-D:-D-dobre!

lileczka
-ach ten czas,gdzie on nam ucieka? Kiedyś przegladałam sobie liste lutowych mamuś i tam widnieję,że Twoja druga ciąża to miała być córeczka :baffled: Co Ty na to?:-D[/FONT]

[FONT=&quot]Ania31-oby Kubuś już był zdrowy:tak: Swoją drogą to dzielna z Ciebie kobitka-ja Cię podziwiam za całokształt!I nie odpuszczaj tego skierowania! Choc wiem,że lekarze POZ sie bardzo bronia przed wysyłaniem do specjalisty:wściekła/y:A Bartuś niezły gagatek:-D[/FONT]
[FONT=&quot]Patrysia-jak Sewcio,byliście u lekarza?[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Mysza-:-)Marcyśka zasmakowała ostatnio w kaszce z kakao i ja jestem cała szczęśliwa,bo poza cycolem żadne mleczko nie wchodziło:-(I codziennie dostaje Bakusia,uwielbia z biszkoptem,więc mam nadz. że wapna jej nie będzie brakować:-)[/FONT]
[FONT=&quot]eowyn-a jednak trzydniówka:tak: Kurujcie się!!!:-)[/FONT]
[FONT=&quot]Gosia,Margaritka,Syneczki:-):-):-)[/FONT]
[FONT=&quot]No to uciekam,może wezme się za prasowanie póki mój terrorysta śpiocha:tak: Buźkam Was wszystkie! [/FONT]
 
Do góry