reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Zytka milo ze zajrzalas na sierpien. Andziaa to bardzo dzielna dziewczyna i powiem wam ze na sierpniu 2009 nie ona jedna jest w takiej sytuacji. W ogole duzo tam dziewczyn po przejsciach.
Nerwuje sie niestety bo mama po operacji, Maz narazie nie wyjezdza wyjazd sie odwleka i wez tu czlowieku sie nie nerwuj.
Mati caly czas spi na kanapie, juz calkiem zrezygnowal z lozeczka, za to ja musze go pilnowac zeby nie spadl, cos za cos:baffled::baffled:
Pozdrawiam wszystkich:happy:
 
reklama
100 lat Dominisiu Spełnienia najskrytszych marzeń!!! Zdrówka i szczęscia życzą Oliwierek Amadeuszek i ciocia Aneta
Czy zostałam zapomniana czy też nie w każdym razie usprawiedliwiam sie z mojej nieobecnosci. W sobote mam masakryczny egzamin, komputer cały dzień włączony a ja nie mam czasu nawet do niego podejść. Minie tylko weekend i zagoszczę znów na dobre...
 
Witam wszystkie dzielne mamusie :)
jejky nie potrafię pisać tak jak myszaa czy zytka - Wy chyba o nikim nie zapominacie.
Agawa napisz jak plesniawki, ja słyszałam że jednak moczem najskuteczniej sie to leczy:zawstydzona/y: i też dziwię się że Miku jeszcze nie miał bo faktycznie wszystko w buzi ląduje....
Wszystkim chorym dzieciaczkom życzę zdrówka a
Dominisi 100 lat!!!!
U nas coraz lepiej z chodzniem :))))) ale ciagle za rękę.
Pozdrowienia serdeczne i buziole dla wszystkich


 
:-):-):-)witam

DOMINICZKOOOO WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CIEBIE!!!!!!

zytka -lekarz był ślepy:wściekła/y:na początku .Potem się poprawił.:wściekła/y:i był Oskarek :tak:
kaskax--dużoooo spokoju i zdrówka dla mamy:-):-)
wszystkie pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oskar już biega!(nie chodzi)cały czas a ja za nim:wściekła/y:Nabił sobie ostatnio takiego guza ,że aż sie przestraszyłam.Ale potem już tak żle nie wyglądało:tak:Ale jest tak marudny:wściekła/y:i ma popuchnięte dziąsła, więc to pewnie zęby:wściekła/y:znowu wyjdą hurtowo.A gryzie, pełno siniaków mam..
 
Amelko kochana sto latek na twoje pierwsze urodzinki. Usmiechu na twojej slicznej buzce, duzo zdrowka, slicznych prezentow, pociechy z rodzicow
zyczy ciocia Kasia z rodzinka
:-D:-D:-D:-D:-D
 
No cześć Babki - troszke czasu miałam mało bo jeszcze mimo ferii to pracuje. I dziś mam pogrzeb wujka - normalnie szok okaz zdrowia i zmarł w kościele na mszy:-(

Pani doktor stwierdziła,że Miłek dostał pleśniawki od infekcji gardła.I Pije Nystatynę oraz trzeba pędzlować mu dokładnie usta. Poza tym już jest lepiej i struny głosowe chyciło przez te pleśniawki ale już jest ok.
A ja byłam wczoraj u gina -zrobił mi cytologię i poklachaliśmy:D.
A i mnie gardło boli jak cholera. Taka jakaś angina mnie chyba zbiera.

Anna_ajra- jestemweteranem w sprawachropiejącego oczka.Gdy zatka się kanalik łzowy to oczko ropieje . Przemywaj wacikiem z solą fizjol. Wykonując masaż oka - od zewnętrznego kącika do środka - nigdy odwrotnie, Uciskając nosek w miejscu kontaktu oka z nosem. Kamilowi groził zabieg udrażniania kanalika ale udało się trwało takie leczenie około5 miesięcy!!!! Ale się udało. Nigdy rumianek i herbata- to jest zabronione tylko sól.

co do roczkuto było że tak powiem przyzwoicie :)NA szczęście wszysytko sięskończyło ludzie zadowoleni a co najważniejsze solenizant też :). Ciasta smakowały sałatka też. :-) Ale powiem szczerze żę męczą mnie takie imprezki domowe :-).Chyba się starzeje:-) Choć wczoraj gdy byłam u gina jedna dziewczyna wdała się ze mną w pogawędkę - była w pierwszej ciąży. Zapytała mnie czy mam dzieci - ja że tak 2. Tatroszkę się zaskoczyła tak jakby współczuła. Później zapytała no to ile masz lat?JA żę 32 a ona czerwona ze wstydu powiedziała: cyt."przepraszam panią myślałam że ma pani tyle lat co ja tj 24. I że dobrze mnie te ciąże zakonserwowały :-)Więc czuje się jak 32 letnia konserwa hihi.
Całuski
 
Hej witam sie:)
Kasia dziekujemy za zyczonka:)

Dzis po poludniu jade do rodzicow szykowac imprezke i nie wiem czy bede miala chwilke zeby do was zajrzec:(
Amelka wczoraj ogladala reklame 3 bita i maz do niej mowi Amelka powiedz karmel. A ja do niej mówie powiedz czekolada ona mysli mysli sklada usteczka i wyszlo czekoooolada hihihihi
 
witam porannie

wszystkiego najlepszego dla Amelki od cioci patrysi i Sewka sto lat :-D

zytka - nie bylismy u lekarza bo wykurowalam go w domciu :tak:
agawa - oj biedny Milek pewnie sie meczy :-( zdrowka :tak: heh i dobre haselko 32 letnia konserwa - dobreeeeeee :-D:-D:-D:-D

u nas zabek sie za niedlugo przebije - jest troche marudny przez to ... i czasem mnie cos bierze :sorry2:

eowyn - jak Julcia :confused:
anna ajra - albo przegotowana woda albo ta sola fizjologiczna sprobuj i napisz czy pomaga...
kaska - wyleczylam go sama w domku ;-)
mysza - ale post normalnie jestem w szoku :szok::szok::szok::szok::szok: heh ale na roczku staralam sie zeby wzystko bylo smakowite:-p:-p

pozdrawiam i milego dzionka zycze :-D

 
AMELKO Skarbie ale ze mnie gapa. O tobie myślałam pisząc pierwszego posta i .............zapomniałam - wredna ciotka:wściekła/y:

Amelko!!! Dużo Szczęścia i Uśmiechów nie tylko w tym dniu orazspełnienia marzeń (wszystkich!!!!) Składa Miłek z Kamilkiem oraz ciotka AGA z wujkiem Tomkiem.


patrysiaNa całe szczęście już się nie męczy. I nawet bez protestu wstrętną nystatynę pije choćgo otrzepuje.A i u nas 4 ząbek się przebija i wszystko na raz :no:
 
reklama
Do góry