reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

witam sie...
malemu juz kaszelek troszke przechodzi zobaczymy do poludnia a jak nie to zadzwonimy i sie zarejestrujemy
moniamonis - no wiesz chlopak rosnie :-D zboj maly :-)
 
reklama
Dla Gabrysi moc najlepszych zyczeń duzo usmiechu i wszystkiego co najlepsze zyczy ciotka Ania z Bartusiem i chłopcami

A my dzis jedziemy na kontrole do lekarza to byl dla mnie cięzki tydzień kiedy Kuba mi chorował jeszcze nie jest dobrze ale duża poprawa
Bartus mam nadzieje ze sie nie zaraził póki co trzyma sie dzielnie. W domu mam jednego z biźniaków drugi pojechal wczoraj do mojej mamy zrobilismy zamiane każdy po tygodniu posiedział:-D
Bartus broi i piszczy jak Kuba nie chce mu cos dać mały szantażysta :tak:na łóżka wchodzi mi coraz lepiej i nauczył sie schodzic w koncu ale czasmi zapomni a przy jedzieniu ucieka mi i patrzy czy go gonie:tak:

Poczytam co tam u Was bo mam takie zaległości ze nie wiem;-)
 
Patrysia - pewnie wszystkim smakowały dania :-D Jak czytałam te pysznosci - to głodna się zrobiłam :-D
Zytka - dziekujemy za kartka - kolejny Mikołaj :-D Kurczę a jak nadawałam Mikusiowi imię - to za dużo Mikusiów nie znałam :-D
A z karmieniem - Miśkołak się przeniósł na mleko :-D z kleikiem :-D dostaje raz na wieczór :-) co bym syna za bardzo nie utuczyła :-D U nasz też był krzyk :-) ale teraz daje wodę w nocy :-)
Syneczki - nie wiem jak jest z tą przyjaźnią :-) Ja ogólnie uważam że więcej mam znajomych, koleżanek,kolegów , niż przyjaciół...
Uleńka - już po imprezie pewnie jesteś :-D A co do wyciągania płyt - to mała już umie otwierać pudełka - u nas to jest świetna zabawa :-D a jakie miny mama robi :-) jak jej ulubiony film próbuje rysować :-D
Ale fajosko stoi :-)
Cloe - żyjesz :-D mam nadzieje że znów przeczytam że na jakąś imprezę idziesz :-D
Ania31 - a chłopacy gdzie na ferię pojechali ? I jak Kubuś ze zdrowiem ?? czytałam na bieżącą i trzymmałam kciuki :-)
Ania_PR - mam podobnie - a jaki szok jak mi pokazuje palcem co nie wolno :-D A co do wyjść to u nas już rano jest płacz - jak zostawiam u dziadków...
lileczka - po tym poście dałam Mikołajowi łyżeczkę - ale superancko mu wychodzi teraz jedzenie:-D oczywiście więcej na podłodze - ale już coraz lepiej :-)
teraz na roczek ma dostać zestaw sztućców :-D porobię zdjęcia :-D
MOMP - nieźle - z tą komórką - gościu powinien zostać notowany... i żeby mu się to kiedyś odbiło... bo taka bezkarność - to zła rzecz...
NIe daje witamin - dostaje obiadki, mleko, ogólnie nie uważam by duże dawki witamin miały sens... sama nie biorę - więc nie będę Miśka faszerować :-)
Co do fotelika mamy chicco - ale wydaje mi się on na szerokość wąski dość - znaczy się jest bardzo dobrze dopasowany :-)
Z tego co czytałam i obserwowałam - to nie przyspieszaj chodzenia :-D u nas Miśkołakowi pomagam jak chce raczkować to nie przeszkadzam :-) ale słyszałam (nie potwierdzone plotki :-D) że i koło 14 miesiaca dzieciaczki dopiero zaczynają chodzić :-)
MoniaMonis - a ty nigdzie nie jedziesz :-D no wiesz co :-D zostaw mężowi córę i jedź do SPA (tak tylko żartuje ) - choć w zamian za te góry to powinien ci postawić :-D
Margerita - niezły opis pierwszych kroczków :-)
Kaska25 - hihihihi jak śledziłam rok temu sierpien - to one też miały tempo :-D WIęc to chyba takie miesiace :-D Kopniaki :-D tego akurat mi nie brakuje:-D
Agawa - pączki - pączki :-D i jak wyszły ? Zapomniałam na GG się spytać co z tymi pleśniawkami :-( Pisz co tam ? Jak to leczycie?
Anna_ajra - dużo zdrówko, mam nadzieje że już u ciebie lepiej...
Kluska79 - Dużo spokoju :-) i odpocznij - a jak tam z przedszkolem??
Rekinasia :-D Witaj :-D
Najka - wiem coś o tym :-) Zabieganie mnie też prześladuje :-)


Co do wieku 18 - 20 - 22 to nie byłam gotowa :p nawet czasem teraz się zastanawiam czy jestem :-D Ogólnie to zawsze zakładałam że najpierw ślub praca --- potem dziecko :-D()

A my oboje 80 - 81 :-D roczniki :-) M jak mu przypomnę to Mikusia wykąpie :-) ale bawić się chce z nim cały czas - i wychodne na piwo dostaje :p(ja znaczy się)


Sto lat dla Misiaków - roczniaków :
Dominika :-D
Mai :-)
Miłosza :-D
Ewy :-)
Gabrysi :-)
 
Mysza nie poznaje cie;-)To napewno ty, czy zarazilas sie od Anny_ajry:wściekła/y:Takie dlugie posty??I wszystkim odpisalas, no szacuneczek.
Moze masz racje ze terminy sierpniowe to jakies gaduly, bo juz teraz mamy wiecej stron niz tu:szok:
U nas Mateusz rozlatal sie na dobre potrafi sam cale dwa pokoje przemierzyc, az sie serce raduje:dry::dry:Bedzie mu wychodzic gorna dwujeczka bo juz niezla wypuklosc ma.
Ania31 dobrze ze z Kubusiem lepiej. Mateusz tez wlazi na lozka, ze schodzeniem problem zlazi nie patrzy jak, na lep na szyje:baffled::confused:
Patrysia jak Sewi, mam nadzieje ze jakos unikniecie lekarza?
Ulenka Gabi przesliczna, powtarzam sie;-):-)
Maly mi sie obudzil musze konczyc. Pa, pozdrawiam wszystkich
 
Kasia a u mnie zupełnie na odwrót na łóżko nie wchodzi po za mała, no chyba, że po podstawce, natomiast ze schodzeniem nie ma żadnych problemów :-D. Ale może dlatego, że do salonu mamy 3 stopnie i ja by się nie nauczała to by nie mogła za mną wszędzie łazić:tak:
 
My po wizycie u lekarza Kuba jeszcze chory ale lepiej antybiotyk jeszcze przez tydzień ma brac. Chciałam do alergologa skierowanie to mi nie dał:no:powiedział ze i tak nic to nie da aja chciałabym zrobić dziecku badania na co jest uczulony skoro choruje mi na oskrzela a nie goraczkuje mi przy tym zreszta alergolog powiedziała ze gdyby te choroby sie powtórzyły to mam z nim przyjść. We wtroek mamy iśc znów na kontrole to bede znów mu gadała o skierowaniu ja nie odpuszczę tego.
Mysza szacunek dla Ciebie za takiego posta. A chłopaki byli u mojej mamy najpier jeden teraz pojechał drugi bo we dwóch nie bardzo :tak:
Ja nie mam czasu zeby poodpisywać dziewczynom az mi głupio:sorry2:
 
słonko - mi się udało - bo hurtem plik założyłam :-D i czytałam i odpisywałam :-D

ale normalnie mi to nie wychodzi :-) to założyłam że raz na tydzien się postaram :-D
 
Myyszaaa chyba onieśmieliłaś wszystkich swoim postem;-), o nikt nic nie pisze:szok:
A m w końcu nie pojechł, jedzie w przyszłym tygodniu:wściekła/y:. A z tym SPA to właśnie taki plan mamy ze szwagierką:tak:. Oni teraz na narty, a my potem do SPA:-). Tylko kiedy będzie to potem.....
 
Cześć dziewczyny!
Potrzebuję Waszej szybkiej odpowiedzi - rady.
Michałkowi ropieje prawe oczko. Co mogę zrobić lub kupić by mu ulżyć?
 
reklama
ania- sól fizjologiczna rumianek lub esencja herbaty. i jeszcze jakiesropelki Amelka miała ale nie pamietam nazwy i one na recepte byly.
 
Do góry