reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

hej dziewczyny
u nas marudnie dzisiaj Sewi ma jakos kiepski dzien poza tym zaczl mi cos kaszlec... ale jak narazie dostaje syropki wiec jak nie pomoze w srode lub jutro pojdziemy do lekarza.

Sto lat sto lat dla kochenej Gabrysi od ciotki patrysi i Sewka - wszystkiego co najlepsze :-D:-D:-D
 
reklama
NO cześć!!!

Gabi Wszystkiego Naj z okazji 1szych urodzinek - Dużo Radości i Uśmiechu na Twarzy życzą : MIłek z bratem i Ciotką Agą

MIłek dostał pleśniawki i chyciło mu struny głosowe - dziśbyliśmy u lekarza. Popisze wieczorem późnym i zdam relacje z wczorajszej imprezki.
 
pięknie dziękujemy za wszystkie życzenia dla Gabi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my juz dzis na spokojnie spędzamy ten wyjątkowy dzień, pełen wspomnień , wzruszeń, radości, o 16.05 otworzymy szampana i.........pewnie sie porycze z rodosci ;)
imprezki były dwie jak chyba juz wczesniej wspopminała, było gwarno i wesoło ale ciesze się ze juz po wszystkim :) fotki na tajnym , ale i tu coś wrzuce bo nie wszystkie chyba tam jesteśmy , no więc mała jubilatka wystąpiła na różowo ;)
7e6ae82ce1ffd799med.jpg

MOMP co do tego ze pojawił Ci się pokarm to bardzo możliwe, małe ubranka, koleżanka w zaawansowanej ciaży to wszystko mogło spowodowac ze oksytocynka Ci zadziałała ;) miałam kiedyś podobnie, po 4 miesiacach jak przestałam karmic syna pojechałam na chrzest do mojej siostrzenicy malutkiej , po kilku dniach noszenia dziecinki pokarm sie pojawił Gabi jeszcze trzydnówki nie przechodziła, ale co do zbijania temperatury to u nas czopki paracetamolu najlepiej działaja
Patrysiu przyjaźń damsko -meska jest na pewno trudna ale nie niemożliwa, granica jest cienka ;) tak ze swojego doswiadzczenia pisze ;-)
no i juz zapomniałam co jeszcz chciałam popisać, sklerozis..... nie boli ale trzeba sie troche nabiegać:-D
 
No w koncu moge wam popisac troche:)
gabi sliczna jublilatka jak sobie stoi slicznie:)
A Co u nas W koncu spotkalam sie z moimi kolezankami:) ale sie za nimi stesknilam....kolejny dzien parapetowka u brata tez sobie posiedzielismy troche wiecie brakowalo mi tego zeby wyjsc w koncu z domu a mala z moimi rodzicami szalala. Juz skobana zaczyna za mna tesknic i jak tylko zobaczy ze buty ubieram albo kurtke to juz ryk i krzyk. :szok:
Ale za to jak sie cieszy jak wracam:)
oprocz tego to zasowa po calym domu i opiwekuje sie swoimi misiami i lalami daje im mleczko i smoka wczoraj to nawet karmila swoja stope hihihi moja mala opiekunka. Nawija i nawija buzia jej sie nie zamyka. chodzi i sobie spiewa lalaal tatata mamam dadada umie pokazac jaka jest duza, jakie dobre i jakie ma wielkie klopoty./ oprocz tego to po widze takie zmiany w niej ze szok:) jeszcze 2 tygodnie tego wszystkiego nie umiala....
U nas imprezka w sobote jade juz do rodzicow w czwartek wszytko szykowaci sprzatac.. Wczoraj juz zrobilismy zakupu a na weekend szykowanko:) czy u was tez bylo tak ciezko z dostaniem swieczki z numerem 1? obeszlismy pelno sklepow i nigdzie nei bylo 1:)

Buziole dla wszystkich dzieciaczkow i mamus:)
 
Moc uścisków z okazji Urodzinek dla Gabrysi,
zdrówka, nieustającego uśmiechu na buziaczku
i wszystkiego co najlepsze
od cioci Gosi z Piotrusiem i Jasiem
 
Przyszli rodzice u nas podonie jest z moimi wyjściami , juz lepiej żeby nie widziała Gabi ze się ubieram :)
no i wkoncu się nauczyłam "bawić " zdjęciami , dzięki za podpowiedź:) na początek taka mała próba, Gabi rok temu i teraz
8f8c50715950a99a.jpg
 
Wszystkiego najlepszego okazji pierwszych urodzinek dla naszej kochanej na Gabi:-)

My dzisiaj miałyśmy dzień pełen wrażeń. Najpierw Majeczka spadła z takiej podstawki, którą mamy żeby mogła sama wchodzić na nasze łóżko. Stanęła zaczęła sobie tańczyć i zleciała przygryzając sobie wargę:-(. Pierwszy raz nam się taka awaria zdarzyła, żeby Majeczce krew leciała:-(. Najgorsze jest to, że staje tam kilkanaście razy dziennie, czasem jak ja śpię to ona wychodzi ze swojego łóżeczka i idzie do nas. A teraz stałam obok niej i ....:wściekła/y:.
Ale jest i dobra wiadomość Majaka nareszcie przełamała się i przestała się bać chodzić. Dzisiaj cały dzień już sama stawała a do tej pory się bała i robiła kilka kroczków tak sama z siebie. A wcześniej to musiałam ją postawić przy czymś i mówić, żeby do mnie przyszła. No chyba, że byłyśmy na kanapie tam się nie bała chodzić i sama do mnie podchodziła. Mama nadzieję, że to jakiś przełom i niedługo dołączymy też do grona tuptusiów.:-)​


kaskax25 - jak tam wizyta u ginekologa, co się nic nie odzywasz:angry:
patrysia, agawa1 - jak tam wasze chłopaki się czują??
przyszlirodzice -to zadziwiające ja te nasze dzieciaki wszystko rozumieją. Dzisiaj np. jak siedziałam przed kompem wyłączyli nam prąd i zdenerwowana powiedziałam KURCZE a Majka złapała się za głowę i mówi do mnie Mama ojojoj :-D
ulenka507 - Gabi śliczna i jaka fajna sukienka:tak:

A tak wyglądała Moja Majeńka:)
 

Załączniki

  • IMG_3131.jpg
    IMG_3131.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_3142.jpg
    IMG_3142.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
witam:-):-):-)
Najlepsze zyczenia zdrowia , szczęścia, radości, 100latek i wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjj dla Miłoszka, Ewuni i Gabysi:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Pozdrawiam i uciekam , na wiecej czasu brak.
 
Moniamonis w porzadku wizyta, malenstwo rosnie, sluchalam dzis tetna.
Po prostu mam problemy, dzis za duzo zwalilo mi sie na glowe:baffled:
Majeczka przesliczna, jak mala ksiezniczka. Zazdroszcze ci.
Pozdrawiam wszystkich:nerd::nerd:
 
reklama
Do góry