reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Zdrówka, uśmiechu id ucha do ucha, góry prezentów i wspaniałej zabawy na pierwszych urodzinkach dla Gabrysi

Dziewczyny przytrafiło mi się coś dziwnego. Opowiadałam że wczoraj odwiedziłam koleznake ktora jest w 8 miesiącu. No i dzisiaj stwierdziłam ze mam pokarm!? Karmilam Mika do września 2008 (myslalam ze wroce dop pracy). Juz wczoraj wieczorem zauwazylam plamy na bluzce ale myslalm ze sie moze pochlapałam. Hm. Co wy na to? Spotkałyście sie z tym wczesniej?
 
A moze Miku bedzie mial braciszka albo siostrzyczke;;p

Ale moja Amelka sie rozszalala u dziadkow beiga jak szalona i buzia jej sie nie zamykahihi
 
:-)Gabrysiu!:-)

Dużo zdrówka i słodyczy w dniu Twoich pierwszych urodzinek! Słoneczka i zawsze uśmiechniętej buźki!

Marcelinka i ciocia Zytka :)




 
cześć dziewczyny, nie było mnie kilka dni i... jest jakieś 10 stron więcej :-D melduję, że jestem przeżyłam sesję (chociaż ledwo żyję), obiecuję sobie, że nadrobię zaległości we wszystkim, ale w tym tygodniu już prawie każdy wieczór zaplanowany :)
STO WYSTRZAŁOWYCH, PIĘKNYCH, SZCZĘŚLIWYCH LAT DLA GABI!!!
 
baniorka82 - czekam w takim razie na wiadomość - ciekawe co powie :confused:
a mogę się Ciebie zapytać dlaczego nie karmiłaś??
no a dzidziusia to się raczej nie spodziewam chociaż bardzo bym chciała.... chyba ze się nie znam tak dobrze jak mi się wydaje :-D :wink: hahah
 
MOMP wiesz co miałam problemy zdrowotne ja jestem silną alergiczka i musiałam od marca łykac tabletki a te dla mam karmiących mi nie pomagały a bez tabletek nie funkcjonuję a pozatym mała robila takie ceregiele przy karmieniu piersią ze chyba byśmy się obie wykończyły jest od początku na bebilonie i jestem bardz zadowolona !
 
reklama
Gabi słodka... zyczymy Ci Fantastycznych postępów w zdobywaniu nowych umiejętności, samych radosnych chwil, spędzonych na szalonej zabawie, uśmiechu na słodkiej buzi, który rozświetli każdy - nawet pochmurny - dzień, samych przyjaznych osób wokół :-)
zycze ja z dziewczynkami moimi:tak:

pict0014.jpg





kaskax25 czekam z niecierpliwoscia na Twoj powrot od gina.Daj znac koniecznie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry