reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

u nas byl snieg ale juz go niema tylko na altankach lezy :-( moje dzieci niewiedza co to snieg:-(

To zapraszamy.
A Kuba rano wykrzyczał "ojej nie ma brum,brum",podchodzę do okna,a tam samochody całe białe.
Potem na spacerku,jak miał białe buty od śniegu,to najpierw krzyczał "mama bee"(że brudne:-D),a potem podziwiał "duzi,duzi śnieee,duzi,duzi":-Di wchodził w zaspy (no nie takie wielkie)przy krawężniku:tak:
 
reklama
I ja witam, u nas dopiero teraz spadł śnieg. Od rana tylko widziałam Wasze białe miasta w tvn24.
A co do telewizorów, to ja mam zwykły kineskopowy. ale planuję kupić jakiś płaski dla zaoszczędzenia miejsca. I przed wyborem czy plazma czy lcd możecie mi pomóc. wiemy jak reaguje plazma na uderzenia. któraś posiadaczka lcd mogłaby się poświecić i zrobić podobny test. Co tak teoretycznie tylko będziemy dyskutować.
 
:-)Witam sie z wieczorka

Jestem dzisiaj padneita....od 9 do 19 bylam w pracy......rozkladanie towaru itp..:sorry2: jeszcze jutro na 10 i nie wiem do ktorej, do tego mam mnustwo do nauki....mialo byc 160 herbat i 10 kaw a mamy prawie 300 herbatek i ok.40 kaw:szok:

Ale ogolenie ok, dziewczyny fajne....klimacik tez.....

Co do sniegu to u nas tez bialutko, Krzys byl z mala na dwoerku i podobno sie bala sniegu:-D gapcia moja mala......zaraz mi sie przypomina jak nad morzem bala sie wody i piasku:-p
 
dziewczyny MAM NAŁÓG :szok: czekolada DOVE orzechowy sekret tryfli - już 2 zjadłam na jednym posiedzeniu:szok: i się martwię bo zostały mi tylko 2
 
Oli dziś śnieg łapała w ręce i dziwiła się co to jest :tak:

Nuśka, fajnie, że atmosfera w pracy fajna, to bardzo ważne.

Karola, mi też te nowe czekoladki Dove smakują, najbardziej "Cynamonowy sen pomarańczy" :sorry2:

I tu jestem innego zdania ale moze sie myle udezac nie bede w ani jeden ani w drugi:tak::rofl2::-D
Lepiej Irtasia nie uderzaj :-D
A tak na poważnie, to plazma jest bardzo wrażliwa na uderzenia, chyba nawet bardziej niż LCDki, może nawet się uszkodzić przez nieprawidłowe noszenie :tak:
Telewizory plazmowe PDP
 
reklama
Do góry