reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
cześć kochane laski. w końcu znalazłam chwilkę na BB i oficjalnie na tym wątku piszę:
sorry za moje braki kropek, przecinków i dużych liter oraz tzw. polskich znaków ę,ą,ć,ś,ż,ź itd. postaram się nad tym zapanować.
Jednak jeszcze jedno trzeba wyjaśnić. Nie jestem na niko złą jeśli mizwróci na to uwagę. Dlatego Gosiu jest spoko.

A teraz pozdrawiam i idziemy się usypiać więc do poźniej.:tak:
 
Witam po malej przerwie.....:-)

Beza przesliczne dzieciaszki masz.....och ciekawe czy ja kiedys sie doczekam jeszcze takiego malenstwa:sorry2:

U nas ostatnio jeden wielki mlyn....nie mam na nic czasu......a co dopiero na bb:-(
 
reklama
Do góry