reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
wiedziałam ,ze tak napiszesz ale nie wiem skad:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-):-):-):laugh2::laugh2::laugh2:

Ale fajne te imprezy Pampersa i Bobovity, chyba tez się wybierzemy jak bedzie ładna pogoda :tak::tak:

A teraz przyjemnosci wczoraj byłam na imprezie (pożegnanie przyjaciólki jedzie do Dubaju, najkrócej na 9 miesięcy:-() najpierw domówka a później do SOPOTu. Było super :tak::tak::tak::tak:, ostatni raz ruszłąm nóżką na sylwestrze, więc chyba miałam potrzebę. Dzisiaj mimo że wróciłam o 2 to nawet wypana jestem :tak::tak:, oj dawno tak nie szalałam, normalnie jak małolata :-D:-). CZAD!!!
 
mi szykuje sie imprezka 8wrzesnia spotkanie ludzi z roku ze studiow ale mam delemat bo musialabym zostawic na cala noc lenke tylko z tatusiem a jeszcze nigdy tego nie robilam i soe boje bo tatusjak zasnie to spi jak niedziewc i nic go nie rusza
 
J.Ost nic się wogóle nie bój. Mój Bartek też jak zaśnie to normalnie niedźwiedź w zimowy sen (czasami się pyta czy LEnka wogóle w nocy wstawała :confused:), a jak zostaje z Lenką sam to czuwa jak pies, czy sie nie odezwie :tak:.
Także idź i się baw na całego:tak::-):-D tatuś sobie poradzi (oni tylko przy nas są tacy nieporadni)
 
Dziewczyny niedawno kupiłam na Allegro puzzle piankowe, zapłaciłam za nie 22 sierpnia, facet twierdzi, że kasa doszła 23 i zaraz tego dnia wysłał je do mnie priorytetem. Ja do dziś puzzli nie mam, gość się zaklina, że jak przyjdą to sama zobaczę datę nadania, a on ma rece związane i nie może wcześniej reklamowac przesyłki na poczcie niż 2 tygodnie po nadaniu. No to ja mu powiedziałam, że jeszcze trochę poczekam (2 tygodnie miną w czwartek 6 września). Posprawdzałam komentarze gościa, ma pozytywne a ludzie z tej samej aukcji podostawali już puzzle i powystawiali mu komentarze pozytywne. Mój małżonek się wkurza, mówi mi, żebym postawiła sprawę na ostrzu noża i wystawiła gościowi negatywa jak natychmiast nie zareaguje i że nie mam czekac do czwartku. No i co byście na moim miejscu zrobiły?? Mi się wydaje, że trzeba dac facetowi szansę, poczta też czasem nawala.
 
Dziewczyny niedawno kupiłam na Allegro puzzle piankowe, zapłaciłam za nie 22 sierpnia, facet twierdzi, że kasa doszła 23 i zaraz tego dnia wysłał je do mnie priorytetem. Ja do dziś puzzli nie mam, gość się zaklina, że jak przyjdą to sama zobaczę datę nadania, a on ma rece związane i nie może wcześniej reklamowac przesyłki na poczcie niż 2 tygodnie po nadaniu. No to ja mu powiedziałam, że jeszcze trochę poczekam (2 tygodnie miną w czwartek 6 września). Posprawdzałam komentarze gościa, ma pozytywne a ludzie z tej samej aukcji podostawali już puzzle i powystawiali mu komentarze pozytywne. Mój małżonek się wkurza, mówi mi, żebym postawiła sprawę na ostrzu noża i wystawiła gościowi negatywa jak natychmiast nie zareaguje i że nie mam czekac do czwartku. No i co byście na moim miejscu zrobiły?? Mi się wydaje, że trzeba dac facetowi szansę, poczta też czasem nawala.

Kasiad, ten koleś ma racje nie może nic zrobić przed upływem 2 tygodniu, tak jest w regulaminie poczty polskiej (monopolista). Ja teraz też zamówiłam na allegro kurtke dla małej ) a awizo do odbioru przyszło dzisiaj :szok:. Tak to jest z tą pocztą nie ma co wystawiać negatywa bo to zupelnie nie jest jego wina, niestety :no:
 
Kasiad,ja parę razy mialam taką sytuację,że czekalam po 2 tyg na paczki.w końcu dochodziły,ale to była wina poczty,bo albo listonosz nie przyniósł awizo(złozyłam skargę)albo jakieś strajki mieli.generalni balagan jest na poczcie i tyle!daj gościowi szansę,tym bardziej,że komentarze ma pozytywne
 
reklama
Kasiad poproś gościa żeby Ci podał nr przesyłki. A potem przedzwoń na pocztę, najpierw swoją żeby sprawdzili, a jak nie ma, to powinni Ci podać dalszy numer. Ja tym sposobem kiedyś sprawdziłam gdzie utknęła moja paczka, bo tez się nie mogłam doczekać.
 
Do góry