reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej dziewczyny, jak u Was wyglada ze spaniem dzieci? Pytam o drzemki i nocne. U nas mloda za cholere ostatnio nie chce chodzic spac, chociaz czasem widze ze pada. Tak wiec czasem po poludniu muszę ja wziac do wozka, tam odlatuje mi po 5min. A wieczorami to fika do 22, pobudka o 6-7. Nie ma szans niestety zeby wytrwala bez drzemki, jak nie pójdzie spac po poludniu to zasypia o 17.00 😥
 
reklama
Hej dziewczyny, jak u Was wyglada ze spaniem dzieci? Pytam o drzemki i nocne. U nas mloda za cholere ostatnio nie chce chodzic spac, chociaz czasem widze ze pada. Tak wiec czasem po poludniu muszę ja wziac do wozka, tam odlatuje mi po 5min. A wieczorami to fika do 22, pobudka o 6-7. Nie ma szans niestety zeby wytrwala bez drzemki, jak nie pójdzie spac po poludniu to zasypia o 17.00 😥
Czarek ma jedna drzemkę około 1,5 godzinną w południe. Dziś przykimał jeszcze o 16 w samochodzie na 20 i to go chyba wybiło z rytmu bo nadal nie śpi, a zwykle usypia koło 20. Budzi się o 6 - 6.30. I w sumie byłoby ok, tylko że nie ma nocy żeby się nie obudził raz czy dwa.
 
Czarek ma jedna drzemkę około 1,5 godzinną w południe. Dziś przykimał jeszcze o 16 w samochodzie na 20 i to go chyba wybiło z rytmu bo nadal nie śpi, a zwykle usypia koło 20. Budzi się o 6 - 6.30. I w sumie byłoby ok, tylko że nie ma nocy żeby się nie obudził raz czy dwa.
A to u nas też pobudki do tej pory 😒 i niestety czesto tata nie wystarcza, musi byc mama.
 
Hej dziewczyny, jak u Was wyglada ze spaniem dzieci? Pytam o drzemki i nocne. U nas mloda za cholere ostatnio nie chce chodzic spac, chociaz czasem widze ze pada. Tak wiec czasem po poludniu muszę ja wziac do wozka, tam odlatuje mi po 5min. A wieczorami to fika do 22, pobudka o 6-7. Nie ma szans niestety zeby wytrwala bez drzemki, jak nie pójdzie spac po poludniu to zasypia o 17.00 😥
Hej, u nas to różnie. Śpi w dzień 1,5-2,5 godz. Ale różne godziny spania ma w dzień, tak samo na noc. Zmęczona sama zaśnie z nami na kanapie, jak coś oglądamy. Dzisiaj wstała o 9 i przywitała buziakiem 🤩 ostatnio rano wstawała po 6, jak narzeczony do pracy szedł. A tak to po 7, koło 8 wstaje. Na wieczór zazwyczaj okolice 21 zasypia. Zdarzy się, że i później spać pójdzie. W nocy się budzi raz na mleko i parę razy bez powodu.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, jak u Was wyglada ze spaniem dzieci? Pytam o drzemki i nocne. U nas mloda za cholere ostatnio nie chce chodzic spac, chociaz czasem widze ze pada. Tak wiec czasem po poludniu muszę ja wziac do wozka, tam odlatuje mi po 5min. A wieczorami to fika do 22, pobudka o 6-7. Nie ma szans niestety zeby wytrwala bez drzemki, jak nie pójdzie spac po poludniu to zasypia o 17.00 😥
U nas z drzemkami w dzień różnie. U teściowej w ciągu tygodnia zasypia zawsze i śpi 1.5 - 2h. Teściowa usypia go koło 11:30 codziennie. Natomiast w weekend jak jest ze mną to nie chce spać w dzień... Usypiam go o tej samej porze, w wózku jak teściowa i nie chce spać :( od 3 tygodni tak jest. Ok 17 już jest zmęczony a kładziemy go ok 19:30 dopiero więc jest ciekawie przez resztę wieczoru. W nocy do tej pory była jedna pobudka na mleko ok 2. Teraz budzi się o 1 i o 4 i woła o mleko 😬 wczoraj byliśmy wieczorem na małej rodzinnej imprezce więc na siłę dosłownie go uśpiłam ok południa i spał godzinę. Dzisiaj już jak usłyszał o drzemce to się wydzierał że nie i uciekał 🤷 sen nocny od ok 20 do 6 rano codziennie
 
Hej dziewczyny, jak u Was wyglada ze spaniem dzieci? Pytam o drzemki i nocne. U nas mloda za cholere ostatnio nie chce chodzic spac, chociaz czasem widze ze pada. Tak wiec czasem po poludniu muszę ja wziac do wozka, tam odlatuje mi po 5min. A wieczorami to fika do 22, pobudka o 6-7. Nie ma szans niestety zeby wytrwala bez drzemki, jak nie pójdzie spac po poludniu to zasypia o 17.00 😥
Unas drzemka jest zawsze kolo 11.30-12.00 .... chyba ze siedzi ze mną w domu to szkoda jej czasu na spanie i dopiero klafzie się kolo 13.00 albo i później. Ale zazwyczaj spi od godziny do 2.5. A spanie na noc kolo 21 i spi do 7 rano z 2 pobudkami w nocy.
 
Hej dziewczyny, jak u Was wyglada ze spaniem dzieci? Pytam o drzemki i nocne. U nas mloda za cholere ostatnio nie chce chodzic spac, chociaz czasem widze ze pada. Tak wiec czasem po poludniu muszę ja wziac do wozka, tam odlatuje mi po 5min. A wieczorami to fika do 22, pobudka o 6-7. Nie ma szans niestety zeby wytrwala bez drzemki, jak nie pójdzie spac po poludniu to zasypia o 17.00 😥
u nas od tygodnia problem ze spaniem. Zawsze kolo 21 już spał a teraz sie kręci i kręci i zasypia dopiero kolo 22 a rano go budze o 7:30. Czasem sie zdarzy ze wstanie szybciej. Drzemka codziennie od 13 do 15 maksymalnie 😉 u nas chyba teraz to zasypianie idzie tak ciezko bo wychodzą mu 5, caly czas grzebie w buzi i pokazuje że ała😵‍💫 także musimy przetrwać
 
Madka roku od kilku msc kupuje mleko powyżej 2 roku życia 😂😂 takze nie mam pytan! Kobietki życzę Wam wesołych świąt, rodzinnych, i spokojnych ❤️❤️
 

Załączniki

  • IMG_20221221_194024.jpg
    IMG_20221221_194024.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry