reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A to mój łobuziak 💞
IMG_20221123_192513.jpg
 
Dziewczyny, jak u Waszych maluchów idzie załatwianie się na nocnik? U Czarka prawdę mówiąc nie idzie wcale😄
Ojjj nie za wczesnie ? 😁 My dopiero wczoraj kupilismy nocnik zeby sobie na nim siadala 😅 nie spinam sie tym na razie, moze na wiosne ruszymy, teraz jak zimno to nawet nie chce jej meczyc zasikanymi spodniami ... 🤔 A na wiosne/lato bedzie w majtkach biegac i zobaczymy.
 
A u nas wczoraj mały wypadek. Młoda pośliznęła się w wannie. Efekt ? Uszerbana jedynka i odrobinę druga.. krew. 😏 Na szczęście mało co uszczerbane.. ale ile stresu. Nie mogłam zasnąć, ciągle myślałam, czy nic więcej. Ale weź jak zajrzeć nie da.. a umyć to już wgl teraz..
Oj bidulka, to musialo byc placzu 😟 no ale co zrobisz, nie upilnujesz w 100%ach niestety 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny, jak u Waszych maluchów idzie załatwianie się na nocnik? U Czarka prawdę mówiąc nie idzie wcale😄
Ja stawiam nocnik obok niej jak biega bez pampersa, bo tak to jest schowany. Ostatnio ukucnela obok niego i zrobiła kupę 🙈 i raz została sama w pokoju na chwilę, jak weszłam to cały nocnik i podłoga była osiusiana. Więc nie wiem czy zrobiła do niego i wylała czy co 🙈 bo ogólnie uwielbia np kubek brak do góry nogami i wylewać wszystko z niego 🥴
 
reklama
Do góry