reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas córka dostanie lego duplo domek 😃 od babci słownik który mówi (może ją zachęci do powtarzania słów 😃) . Od chrzestnej kuchnie drewnianą z Lidla, którą skrecilismy już dwa dni temu, bo nie mieliśmy gdzie schować pudła 😅 i to jest szał. Ledwo oczy otworzy i już idzie "gotować" 😃 i pewnie jeszcze trochę zabawek od rodziny, a nam już miejsca brakuje 🙈
Moja cały listopad przechodziła do żłobka bez choroby. Dzisiaj zaczął się grudzień i choroba ją dopadła 🥴
Też myślałam o lego duplo, tylko coś ze zwierzątkami. Ale jeszcze nie zagłębiałam się w temat. A na urodziny dostanie siostrzyczkę🤣
 
reklama
Hej, co u Was? Prezenty już kupione?🙂 My narazie myślimy co spodobałoby sie Czarkowi na dłużej niż jeden dzień... I pomysłów brak.
Poza tym w grupie Czarka w żłobku dwa przypadki bostonki, więc czekam na objawy i u niego🙃
Ja młodemu kupiłam LEGO Duplo z takim traktorem i owieczkami. Do tego jakiś samochodzik tak symbolicznie i mała paczka słodyczy :) chrzestni dali pieniądze bo pierwotnie chciałam kupić jakąś fajną kuchnię ale potem zrezygnowałam a kasa leci na lokatę młodego. Zabawek ma dużo, nie ma co rozpieszczać za bardzo ;)
 
U nas przedświąteczne porządki czyli segregacja Czarkowych zabawek😅 Dziś po kilkudniowym katarze poszedl nareszcie do żlobka i mogę cokolwiek zrobić. Mam nadzieję, że Wasze maluchy też zdrowe.
 
My póki co żłobek odpuściliśmy. Po naszym pobycie w szpitalu z małym Okruszkiem na razie mam dość wrażeń. Więc siedzimy w domu trochę znudzeni ale przynajmniej zdrowi🙂 A Młody nam się tak rozgadał że szok, powoli zaczyna łączyć wyrazy w krótkie zdania💙
 
My póki co żłobek odpuściliśmy. Po naszym pobycie w szpitalu z małym Okruszkiem na razie mam dość wrażeń. Więc siedzimy w domu trochę znudzeni ale przynajmniej zdrowi🙂 A Młody nam się tak rozgadał że szok, powoli zaczyna łączyć wyrazy w krótkie zdania💙
A co się stało maleństwu ?
 
reklama
Miał RSV i trudności z oddychaniem. A do żłobka niestety rodzice posyłają chore dzieci i nic z tym nie zrobimy. Jak dla mnie żłobek jest super ale w okresie wiosna-lato🙂
No właśnie to jest najgorsze w żłobkach.. dobrze, że wyszliście z tego i już jesteście w domu. U nas odpukać zdrowa. Ale to siedzimy w domu, za bardzo z nikim kontaktu nie mamy. Na dwór obowiązkowo wychodzimy, chyba że pizga złem, to nie. 🤣
 
Do góry