reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, ile Wasze maluchy maja wzrostu? Moj ma 80 cm i w porownaniu z dzieciaczkami spotykanymi na placu zabaw wydaje mi się w normie a czesto jest nawet wyzszy od starszych dzieci. A panie pielegniarki twierdza ze to ponizej 25 centyla...
Moja jakos 1,5miesiaca temu miala 80z haczykiem. Nosi 86ki. Waga 10,5kg. Mi sie wydaje ze norma. Jak bede pamietac to jutro podesle aktualniejsze dane bo mamy szczepienie 😉
 
reklama
Dziewczyny, ile Wasze maluchy maja wzrostu? Moj ma 80 cm i w porownaniu z dzieciaczkami spotykanymi na placu zabaw wydaje mi się w normie a czesto jest nawet wyzszy od starszych dzieci. A panie pielegniarki twierdza ze to ponizej 25 centyla...
Moja na szczepieniu 2 tygodnie temu miała 79 cm. Oznaczone, że to 75 centyl 🙃 u chłopców jest pewnie trochę inaczej, ale bez przesady 😅 waga 9600 i oznaczone 50-75centyl
 
Od nas godzina, może też się przejedziemy. Mówisz, że fajnie dla takiego malucha ?
My ostatnio byliśmy w miasteczku westernowym, wydaliśmy prawie 300 zł, a dziecko z niczego nie skorzystało...
Fajne! Tzn tam nie ma za dużo, chodzi się pomiędzy takimi ogromnymi zagrodami, można karmić zwierzęta. Ja młodego wzięłam w nosidło, trochę chodził też sam. Na wózek to się nie nadaje -- za duże wertepy i strome zbocza. Ja trzymałam rękę młodego i karmił np ogromną krowę :D karmę się kupuje z biletami. Karma 5ziko, bilety dla dorosłych 10ziko. Obok zajebioza zapiekanki. Natomiast żeby tam "puścić" dziecko to nie bardzo miejsce jest. Ale jest pieeeeknie! Cudowne widoki, świeże powietrze, no baja!
 
reklama
Już o tym pisałam? 🤣🤣 Nie pamiętam nawet. Nie oddawałam, bo jest kupiony przez internet, a ja potrzebuje wózka. Za długo to będzie trwało, może na zimę oddam.
Pisałaś, że w instrukcji było do 15 kg, a myslalas że do więcej kg i będziesz go oddawać. Potem znalazłam swoją instrukcje i faktycznie w mojej też 15. Ja tym wózkiem jestem zachwycona no może nie jest najpiękniejszy ale u mnie się sprawdza, wożę czasami na raz starszego i młodszego, daje radę :)
 
Do góry