reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja mam wrażenie że zrobilam duży błąd ze poszlam. Bo mam wbite w glowe jaka to ja jestem matka ze daje smoka i butle na noc. Ze dziecko będzie miało próchnicy, otyłość przez jedzenie w nocy i wogole ile to ja nie robie krzywdy bo bedzie miala krzywy zgryz i dużą wade wymowy....
A gaba pije mleko dwa razy na dobę i smok tylko do spania i drzemki....
Bylo jej powiedzieć że ***** będzie miało a nie otyłość. Ja bym tak powiedziała pewnie 😂😂 na pewno będzie otyłe dziecko bo pije mleko w nocy w wieku 14 miesięcy 😂😂😂 nie przejmuj się. Lekarze to by chcieli żeby dzieci chyba już same sobie posiłki przyrządzały po skończeniu roczku......
 
reklama
A czy jest jakiś okres czasu, w którym można zwlekać ze szczepionką mmr bez konsekwencji typu wezwania z sanepidu do szczepienia dziecka? Mój też może być uczulony na białko jaja kurzego i stąd moje wątpliwości odnośnie tej szczepionki, jednakże nie tylko przez białko.
Ja jeszcze nie byłam na szczepieniu nikt do mnie nie dzwonił 🤣jak chcesz nie musisz szczepić są tacy co wogole nie szczepią swoich dzieci od narodzin 😁
 
Bylo jej powiedzieć że ***** będzie miało a nie otyłość. Ja bym tak powiedziała pewnie 😂😂 na pewno będzie otyłe dziecko bo pije mleko w nocy w wieku 14 miesięcy 😂😂😂 nie przejmuj się. Lekarze to by chcieli żeby dzieci chyba już same sobie posiłki przyrządzały po skończeniu roczku......
Niewiem Ci lekarze już nie mają co wymyślac 🤣
 
Bylo jej powiedzieć że ***** będzie miało a nie otyłość. Ja bym tak powiedziała pewnie 😂😂 na pewno będzie otyłe dziecko bo pije mleko w nocy w wieku 14 miesięcy 😂😂😂 nie przejmuj się. Lekarze to by chcieli żeby dzieci chyba już same sobie posiłki przyrządzały po skończeniu roczku......
Wczorajsza wizytą to jestem zniesmaczona do dzisiaj ;D masakra...
 
Na aplikuj.pl był ogłoszenie o pracę jako księgowa, aplikowałam, chociaż strony. Kompletnie nie znałam.
Zadzwonili wczoraj, akurat w moje urodziny i dzisiaj miałam po rozmowę. Po 2 h zadzwonili, że się decydują o zaczynam od czerwca 😍😍
Mówilysmy ze się ulozy z robota !!;) pojdzoesz do pracy, rozerwiesz troche glowe, odciążysz starego finansowo i jakoś to dalej będzie;D
 
reklama
Na aplikuj.pl był ogłoszenie o pracę jako księgowa, aplikowałam, chociaż strony. Kompletnie nie znałam.
Zadzwonili wczoraj, akurat w moje urodziny i dzisiaj miałam po rozmowę. Po 2 h zadzwonili, że się decydują o zaczynam od czerwca 😍😍
Gratulację, powoli i do przodu i będzie całkiem wszystko dobrze ☺️ no i spóźnione... Wszystkiego co najlepsze 🎉🥳🎁😘
 
Do góry