reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas też się nic nie działo po tej mmr, siostry dzieciaki jak były szczepione też bez objawów poszczepiennych, także nie ma się co nastawiać na najgorsze 😉
a czy ktores z Waszych dzieci jest uczulone na kurze bialko? Bo my niestety tak a w tej szczepionce jest otoczka bialkowa i sie zastanawiam czy z tego powodu szczepic. Lekarz kazal sie zastanowic ale w sumie to nad czym mam myslec, jak nie wiem co moze sie zdarzyc.
 
reklama
a czy ktores z Waszych dzieci jest uczulone na kurze bialko? Bo my niestety tak a w tej szczepionce jest otoczka bialkowa i sie zastanawiam czy z tego powodu szczepic. Lekarz kazal sie zastanowic ale w sumie to nad czym mam myslec, jak nie wiem co moze sie zdarzyc.
A nie mówił nawet jakie skutki mogą być ? U nas nie ma uczulenia.
 
A u nas młody znowu chory. Po raz kolejny czekając na niego Pani zwraca uwagę, że Dziecko nie potrafi spać przez kaszel, a on że to po zapaleniu oskrzeli, nic strasznego.
Tymczasem oboje znowu zdychamy... wypisuje go że żłobka, bo to i tak nie ma sensu, pracy i tak niw umiem znaleźć, więc szkoda pieniędzy.
Masakra. Współczuję Ci bardzo..
 
a czy ktores z Waszych dzieci jest uczulone na kurze bialko? Bo my niestety tak a w tej szczepionce jest otoczka bialkowa i sie zastanawiam czy z tego powodu szczepic. Lekarz kazal sie zastanowic ale w sumie to nad czym mam myslec, jak nie wiem co moze sie zdarzyc.
Mojej kuzynki mloda jest uczulona. Nie wien czt juz zaszczepiła. Ale jakiś czas pisałam z nia to mowila, że jeszcze nie A mloda ma 3 lata. Alergolog nie chce brac na siebie odpowiedzialności lekarz rodzinny tez nie. Więc tak stoją w miejscu.
 
a czy ktores z Waszych dzieci jest uczulone na kurze bialko? Bo my niestety tak a w tej szczepionce jest otoczka bialkowa i sie zastanawiam czy z tego powodu szczepic. Lekarz kazal sie zastanowic ale w sumie to nad czym mam myslec, jak nie wiem co moze sie zdarzyc.
Nie, ani mój Czaruś ani dzieciaki siostry nie mają żadnych alergii. Nie wiedziałam, że jest jakaś korelacja między tą szczepionką a alergią, trudna decyzja jak jest spore ryzyko jakichś powikłań, z drugiej strony ewentualną choroba też pewnie niesie za sobą jakieś powikłania.
 
Mojej kuzynki mloda jest uczulona. Nie wien czt juz zaszczepiła. Ale jakiś czas pisałam z nia to mowila, że jeszcze nie A mloda ma 3 lata. Alergolog nie chce brac na siebie odpowiedzialności lekarz rodzinny tez nie. Więc tak stoją w miejscu.
wlasnie mam ten sam dylemat, bo moze byc wstrzas anafilaktyczny i oczywiscie rodzic ma zdecydowac.
 
U nas modne się zrobiło zasypianie na dworze, na huśtawce.😄
 

Załączniki

  • IMG_20220512_110228.jpg
    IMG_20220512_110228.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 76
jestem Dyrektorem HR
Aaa to faktycznie mozesz wkręcać w Warszawie na rozne stanowiska 🙂 no niestety tak jak mówisz, problem jest w tym ze tak wysokich stanowisk nie ma az tak wiele. Na pocieszenie powiem Ci ze ja wrocilam do pracy, i naprawde powoli tesknie za tym czasem z naszą córką. Zelaszcza ze teraz wchodzi w tak cudowny etap, tuli sie, biega, piszczy, smieje, caluski daje - no cudowna jest. Wiec czerp z tego czasu ile mozesz 🥰 ale wiem, siedzenie w domu tez nie lezy w mojej naturze. 🙂
 
reklama
Do góry