reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U nas i tak się skończy prochnica, bo młody je co godzinę w nocy, więc musiałabym mu caly czas zęby myć;/
Ja jadłam w nocy bardzo długo i to z butelki, piłam herbate........ nawet jeszcze w przedszkolu. Zeby mam mocne i zdrowe. To nie jest wyznacznik. Ogrom dzieci pije pierś w nocy i nie ma z tego tytułu próchnicy
 
tez przez pewien czas nie zwracałam na to uwagi a teraz jakos sie nakrecilam i szukam po internetach😵‍💫 juz sie boje podnosic ze znowu cos chrupnie🙈 ale nie widac zeby mu cos bylo, biega, skacze, pełen zycia😉
Mojemu chrupią barki i palce :D ale chodzimy do fizjo etc i wszyscy mówią, że to normalne, tak jak u dorosłych, to pęcherzyki powietrza :)
 
Ja jadłam w nocy bardzo długo i to z butelki, piłam herbate........ nawet jeszcze w przedszkolu. Zeby mam mocne i zdrowe. To nie jest wyznacznik. Ogrom dzieci pije pierś w nocy i nie ma z tego tytułu próchnicy
Basia piła butle w nocy chyba do 2.5 roku a wszystkie ząbki okej. I smoczka ciągała 😂 tylko żadnych herbat itp
 
Tymczasem ja i moje czarne zęby 🤣🤣🤣
Ja ledwo zęby wszystkie wyleczyłam i znowu mam z 5 do roboty. Taniej byłoby implanty wstawić 😆

@Święta92 jak poszukiwania pracy?
Byłam na 2 rozmowach. Niestety to nie to. Dzisiaj idę do starej firmy pogadać bo mam dosc siedzenia w domu, chociaż na trochę wrócę póki czegoś nie znajdę. Wkurza mnie brak,, własnej,, gotówki.
 
My dzisiaj pierwsza noc bez smoczka 🙈 spała ładnie od 22 do 4.
Od 4 koniec spania, leżała i sobie gadała 😅 i od 5 płacz, więc 5.30 wjechało mleko i spała do 8. Jakoś dałyśmy rade 😁 chociaż już miałam się poddać
 
reklama
Ciebie chociaż zapraszają. Do mnie nikt nie dzwoni hahaha.
Nie to dla ciebie, czy ty nie spełniałam ich wymagań?
Jedna praca od 3 rano, jako fakturzystka w hurtowni. Myślałam, że będzie od 5 rano więc podziekowaalam. A druga firma zaprosiła mnie na 2 turę, której chyba nie przeszlam 😂😂😂takie życie 😂 że starym się nie mogę dogadać swoim tez, bo on by chciał żeby wszystko było po staremu, żebym poszla do pracy od 7 do 15, żeby jego życie się nie zmieniło.. A czasami poprostu się tak nie da
 
Do góry