reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny czy któryś z maluszków przy przebijającym się zębie miał zasinione dziąsło? Dzisiaj właśnie zauważyłam że przy dwójce ma takiego jakby siniaka. W sumie wcześniej raczej takich objawów nie miał.
Tak się czasami dzieje, z tego co pamiętam siniak był też u @olga.1 :D przy niektórych zębach może wyjść zasinienie
 
reklama
U nas dzisiaj jedno spanie w dzień 2,5 godz, a zasnęła po 21 😊 a nie pamiętam o której raki wstała, bo się bawi, a potem na matę ją odłożyłam i spałam chwilę, więc ja po 8 wstałam 🤗
Jakbym mojego tak na macie zostawiła i poszła spać to pewnie by wyrzucił ta matę przez okno 😂😂😂 łobuz
Ale jesteście laski na zdjęciu! Mega podobne ❤️
 
Dziewczyny czy któryś z maluszków przy przebijającym się zębie miał zasinione dziąsło? Dzisiaj właśnie zauważyłam że przy dwójce ma takiego jakby siniaka. W sumie wcześniej raczej takich objawów nie miał.
U nas taki siniak/ krwiak na miejscu dwójki jest już trzy tygodnie.. dopiero wyszla gorna jedynka. Zobacze czy zniknie. Jeśli nie to wybieram się do dentysty bo wqtpie żeby dwojka szla jej prawie miesiąc czasu żeby az tyle się to utrzymywało
 
U nas wczorajsza noc byla spoko, dzisiejsza znowu koszmar ;D nie śpimy wcale;p
Ale poranny uśmiech wynagradza wszystko.
W dzien wesoło bo mloda wstaje przy wszystkim, siada i wstaje. Cwiczy na każdym kroku. Zaczyna robić kroczki przy meblach wiec jest wesoło bo włazi wszedzie gdzie nie wolno... psoci jak nie wiem ale i tak jest cudowna ;p
 
U nas taki siniak/ krwiak na miejscu dwójki jest już trzy tygodnie.. dopiero wyszla gorna jedynka. Zobacze czy zniknie. Jeśli nie to wybieram się do dentysty bo wqtpie żeby dwojka szla jej prawie miesiąc czasu żeby az tyle się to utrzymywało
To u nas się już przebiły jedynki i mam wrażenie że lada dzień wyjdą dwójki, tylko wczoraj ten siniak się pojawił.
 
Ale mi sie humorek poprawil-Mlodego pierwsza choinka/kalendarz adwentowy😍
 

Załączniki

  • 47E6DAC3-34BA-4ABB-9C28-2AF9F46F195F.jpeg
    47E6DAC3-34BA-4ABB-9C28-2AF9F46F195F.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 78
Czy Wasze dzieci też tak sie ciesza jak robią to czego „nie wolno”!? 🤣🤣🤣 moja jak tylko uslyszy to usmiech od ucha do ucha i patrzy czy ja patrze, a pozniej robi dokladnie to czego nie chce 🤣🤣🤣 a jak do niej podchodze ja zabrac to sie smieje glosno 🤣
Moja jest jak króliczek, usiłuje przegryźć wszystkie kable, a ubaw ma przy tym niesamowity, zwłaszcza jak widzi, że pędzimy, żeby jej ten kabel z buzi wyrwać🧐😀
 
reklama
Do góry