reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny powiedzcie mi ze nie mam pecha. Wrocilismy od wczoraj do szpitala. Trzeci pobyt w ciągu 2tygosni życia małej. Mala wymiotowała i miala biegunke. Wszyscy mówili że od zmiany mleka i żeby dać dziecku czas się przyzwyczaić. Wkoncu mala zaczela mi tracić przytomność i przelewać się przez rece. W szpitalu chcieli nas wywieźć 100km dalej na inny szpital ale sie wstrzymali. Co się okazało. Mala załapała rotawirusa... nie wiem skąd i jak skoro ciagle lezymy na oddziale. Teraz jest nawadniana, pod lampą, z antybiotykami.... czekamy na jakiś progres. Ja juz ledwo zyje. Jestem kłębkiem nerwów. I cieniem czlowieka
Istny koszmar co to sie dzieje oby bylo lepiej😣
 
reklama
U mnie też kazda rozmowa z lekarzem kończy się płaczem... prawie wogole nie spie. Mala wkolo na rękach albo w inkubatorze... nie reaguje na antybiotyki. Planują nas przewieźć do centrum zdrowia dziecka. A ja juz załamuje rece.
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka dla małej, a dla Ciebie dużo siły 💪💚
 
Hej dziewczyny. Jak u Was wygląda połóg? Ja dziś jestem 18 dni po CC i nagle zaczęły lecieć skrzepy ciemno brązowe. Czy ktoś też tak miał?
U mnie też skrzepów raczej nie ma, w ogóle mało krwi, a jestem dopiero 10 dni po cc, ale pamiętam, że dziewczyna z sali też po cc mówiła, że zwłaszcza po karmieniu leciały jest skrzepy, więc to chyba normalne ;)
 
Normalnie nie wierzę jakiego cwaniaka urodziłam! Odwiedzili nas dziś dziadkowie, no to mały ładnie spał, a jak się obudził, ani nie jęknął, zero płaczu przy zmianie pieluchy, dwa razy ładnie cyca chwycił i dość szybko zasnął, bez problemu odłożyłam go do łóżeczka, więc opinia dziadków "jakby dziecka w domu nie było", a tylko wyszli, to się rozbudził, kupę zrobił i się zaczęło... Ryk przy przewijaniu, oba suty zmaltretowane, połowę ulał no i nie śpi tylko marudzi 😂 Dziecko o dwóch twarzach 😇😈
 
Normalnie nie wierzę jakiego cwaniaka urodziłam! Odwiedzili nas dziś dziadkowie, no to mały ładnie spał, a jak się obudził, ani nie jęknął, zero płaczu przy zmianie pieluchy, dwa razy ładnie cyca chwycił i dość szybko zasnął, bez problemu odłożyłam go do łóżeczka, więc opinia dziadków "jakby dziecka w domu nie było", a tylko wyszli, to się rozbudził, kupę zrobił i się zaczęło... Ryk przy przewijaniu, oba suty zmaltretowane, połowę ulał no i nie śpi tylko marudzi 😂 Dziecko o dwóch twarzach 😇😈
To cwaniaczek 😂
 
Normalnie nie wierzę jakiego cwaniaka urodziłam! Odwiedzili nas dziś dziadkowie, no to mały ładnie spał, a jak się obudził, ani nie jęknął, zero płaczu przy zmianie pieluchy, dwa razy ładnie cyca chwycił i dość szybko zasnął, bez problemu odłożyłam go do łóżeczka, więc opinia dziadków "jakby dziecka w domu nie było", a tylko wyszli, to się rozbudził, kupę zrobił i się zaczęło... Ryk przy przewijaniu, oba suty zmaltretowane, połowę ulał no i nie śpi tylko marudzi 😂 Dziecko o dwóch twarzach 😇😈
Hahaha dzieci takie sa właśnie 😂wczoraj byliśmy na kreglach i hania spala jak zabita, nikt nie wierzyl ze ona spi w takim halasie 😂 nakarmilam ja na spiocha nawet tam. Wrocilam do pokoju o 22 uśpić starsza i wstala ksiezniczka i 1.5 h oczy jak 5 zl 😂 takze tez udaje, przy ludziach 😁😁
 
U nas to samo wczoraj goście i dzisiaj, to dziecko spało w najlepsze!
Hahaha dzieci takie sa właśnie [emoji23]wczoraj byliśmy na kreglach i hania spala jak zabita, nikt nie wierzyl ze ona spi w takim halasie [emoji23] nakarmilam ja na spiocha nawet tam. Wrocilam do pokoju o 22 uśpić starsza i wstala ksiezniczka i 1.5 h oczy jak 5 zl [emoji23] takze tez udaje, przy ludziach [emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry