reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, czy ktoras z Was moze ma podobnie-od jakiegos czasu boli mnie caly czas pecherz. W badaniu moczu wyszly liczne bakterie ale bez leukocytow, glukozy czy czegos jeszcze, wiec nic nie dostalam. Czy powinnam sie niepokoic?
Na wszelki wypadek pij sok z żurawiny, możesz też brać Urosept. Dziwne że nic nie dostałaś skoro pęcherz boli. Może rodzinny coś podpowie?
 
reklama
Gratulacje! Niech dzidziuś rośnie zdrowo, ja też miałam przyjęcia, 4 poronienia za mną, mam nadzieję, że teraz będzie ok, ja 25 sierpnia skończę 35 lat, prenatalne robiłam 14 sierpnia, więc jeszcze załapały mnie na wiek 34...🤣 Robiłam usg i Pappe, na usg wyszło wszystko pięknie, Pappa sama wyszło ryzyko inne a z usg tak jak to się powinno badać wyszło inne inne, ogólnie jest w porządku, nic mi ginka nie mówił, żebym robiła coś dodatkowego, jak zrobiłaś będziesz już spokojna 😊
Ja kończę 35 lat w październiku a lekarz zaliczył mnie do 35+ i dał skierowanie na darmowe. Sama zgłupiałam jak to w końcu jest, ale skoro chciał mi zrobić prenatalne za darmo to nie protestowałam ;)
 
Ja kończę 35 lat w październiku a lekarz zaliczył mnie do 35+ i dał skierowanie na darmowe. Sama zgłupiałam jak to w końcu jest, ale skoro chciał mi zrobić prenatalne za darmo to nie protestowałam ;)
Ja znalazlam kiedys info, ze bezpłatne badanie jesli chodzi o wiek przysługuje począwszy od roku kalendarzowego, w którym kobieta kończy 35 lat- dlatego pewnie Ci przysługuje nawet jesli kończysz w październiku
 
Byłam w zeszłym tygodniu na badaniach prenatalnych, wczoraj przyszły wyniki z krwi i ciąża przebiega wzorowo, dzidziuś jest zdrowy i lekarz powiedział, że najprawdopodobniej to dziewczynka, ale za kilka tygodni dopiero się potwierdzi na 100%
 
reklama
Do góry