reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Wow, zazdroszczę Wam tej energii. U mnie codziennie jak to mówię modlenie się o sily🙄 Dzisiaj ledwo się ogarnęłam na 16 na kroplówkę. Codziennie mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Od samego początku mam zakaz pracy do dnia porodu, mieszkanie zarasta brudem 🙈 Mąż raz na tydzień z grubsza ogarnie, ale nie patrzę na to, żeby się nie denerwować☺️ liczy się efekt.

Ja mam prenatalne 17.08 ale jeśli uda nam się wyjechać na urlop to przełożę o 3-4 dni. A w przyszłym tygodniu pójdę na usg sprawdzić czy wszystko ok.
 
reklama
Mi chyba w końcu przechodzą te mdłości bo więcej energii łapie 😉
Będę mogła nareszcie wysprzątać dom, wcześniej nie byłam w stanie a o prasowaniu nie wspomnę 😋
Dziś po półrocznej przerwie zaliczyłam fryzjera uff 😊
Widzę że dużo się szykuje wizyt w tym sierpniu 😁
 
No to masz wizytę w moje ur heh 😋

Nie stresuj się na zapas, na pewno będzie dobrze 😊
A w którym tyg ciąży wtedy będziesz? 🙂
O to będzie święto :) które to ur ( sory jak już wcześniej pisałaś ale nie sposób wszystko zapamiętać) ja odkąd stuknęla mi 30 przestałam obchodzić Ur za szybko ten czas leci :) ja na wizycie będę w 12tydz + 2dzień. Jestem z Tych osób które niestety wszystko przeżywają, co gorsza najprawdopodobniej mam wzw typ c bo wyszły mi przeciwciała w teście hcv 😭 czekam na dodatkowe wyniki, staram się nie myśleć o tym ale ciężko jest.. nie mam pojęcia kto i kiedy mnie tym zaraził.. w ciąży nie robi się nawet dokładnej diagnostyka bo mogą wyjść zafałszowane wyniki, nie leczy się też, ponoć prawdopodobieństwo zakażenia dziecka jest niewielkie ale jednak istnieje :(
 
Dziewczyny, tak w kwestii wyjaśnienia :)
Podawanie danych do tabelki jest dobrowolne. Jeśli nie macie ochoty podawać jakiś informacji do wglądu to nie musicie tego robić :)
Nie ma to żadnego wpływu na dodanie Was do grupy :)
 
O to będzie święto :) które to ur ( sory jak już wcześniej pisałaś ale nie sposób wszystko zapamiętać) ja odkąd stuknęla mi 30 przestałam obchodzić Ur za szybko ten czas leci :) ja na wizycie będę w 12tydz + 2dzień. Jestem z Tych osób które niestety wszystko przeżywają, co gorsza najprawdopodobniej mam wzw typ c bo wyszły mi przeciwciała w teście hcv 😭 czekam na dodatkowe wyniki, staram się nie myśleć o tym ale ciężko jest.. nie mam pojęcia kto i kiedy mnie tym zaraził.. w ciąży nie robi się nawet dokładnej diagnostyka bo mogą wyjść zafałszowane wyniki, nie leczy się też, ponoć prawdopodobieństwo zakażenia dziecka jest niewielkie ale jednak istnieje :(
No niestety 31, ostatnie obchodziłam w zeszłym roku i jak Ty już nie mam zamiaru świętować heh 😋
A ja dziś mam 12t2d 🙂

O to nie ciekawie, moja mama nie dawno to przechodziła i też nie ma pojęcia jak to paskudztwo złapała, jak dobrze pamiętam to przez krew można się zarazić, wiesz możesz z tym żyć nawet kilka lat nie widząc że to masz. Oby jednak wszystko było dobrze..
 
No niestety 31, ostatnie obchodziłam w zeszłym roku i jak Ty już nie mam zamiaru świętować heh 😋
A ja dziś mam 12t2d 🙂

O to nie ciekawie, moja mama nie dawno to przechodziła i też nie ma pojęcia jak to paskudztwo złapała, jak dobrze pamiętam to przez krew można się zarazić, wiesz możesz z tym żyć nawet kilka lat nie widząc że to masz. Oby jednak wszystko było dobrze..
Tak przez krew, ja miałam usuwane znamię i gastroskopie to takie dwie sytuacje które przychodzą mi do głowy i gdyby nie ciąża to do głowy by mi nie przyszło..... Mam tylko cicha nadzieję że okaże się że mam mały poziom tego wirusa i będę mogła karmić piersią. A strach szybo mnie nie opusci
 
Oficjalnie się z Wami żegnam. Jestem już w domu po zabiegu. Dziękuję za miłe słowa i życzę wam samych dobrych chwil do końca ciąży oraz bezbolesnych porodow. Mam pytanie do dziewczyn po lyzeczkowanie. Po jakim czasie jest spadek bety po zabiegu? Moja wczoraj wyniosła ponad 120000
 
Tak przez krew, ja miałam usuwane znamię i gastroskopie to takie dwie sytuacje które przychodzą mi do głowy i gdyby nie ciąża to do głowy by mi nie przyszło..... Mam tylko cicha nadzieję że okaże się że mam mały poziom tego wirusa i będę mogła karmić piersią. A strach szybo mnie nie opusci
Nie dziwię Ci się, na Twoim miejscu też bym miała stracha o maleństwo, ryzyko małe ale jest..
Miejmy nadzieję i wierzmy że wszystko pójdzie w dobrym kierunku.

Moja mama ostatnio była w szpitalu jak rodziła moją siostrę i nawet nie miała żadnej operacji czy zabiegu ani transfuzji, nic z tych rzeczy więc kiedy i jak nie wiadomo, chyba u dentysty ach..
 
reklama
Oficjalnie się z Wami żegnam. Jestem już w domu po zabiegu. Dziękuję za miłe słowa i życzę wam samych dobrych chwil do końca ciąży oraz bezbolesnych porodow. Mam pytanie do dziewczyn po lyzeczkowanie. Po jakim czasie jest spadek bety po zabiegu? Moja wczoraj wyniosła ponad 120000
Sylwia tak mi przykro.. Trzymaj się mocno..
 
Do góry