reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej :)
Administracja stworzy dla nas zamkniętą grupę:)
Dlatego proszę wszystkie dziewczyny chcące do grupy dołączyć o wysłanie mi wiadomości prywatnej :)
Moja propozycja aby w wiadomości zamieścić dodatkowe dane:
IMIĘ / WIEK / MIEJSCE ZAMIESZKANIA /IMIONA POZOSTAŁYCH DZIECI / DATA PORODU Z OM / DATA PORODU Z USG
Stworzę z tego tabelkę, która pomoże nam się lepiej poznać :) Tabelkę będzie można potem rozbudować o dodatkowe dane i modyfikować :)
Skoro to ma być grupa dla nas to ustalmy może wspólnie kto ma dostęp do zamkniętego wątku?
Ja proponuję, aby były to osoby, które w ciągu powiedzmy ostatniego miesiąca napisały choć jeden post. Czy takie kryterium Wam odpowiada?
Czy np według Was muszą to być osoby, które udzielały się dość regularnie?

@La_Luna czy to Ty zgodziłaś się zostać drugim moderatorem? :)
czy dostałaś moja wiadomość prywatna? Nie ogarniam jeszcze tego za bardzo🙉
 
Także my już po wizycie.
Wszystko dobrze, maluch takie szaleństwa tam odstawia 😊 Z PAPP-A I bHCG wszystko w porządku, w obrazie też, tylko rączka przysłaniał twarz, więc kość nosowa jest i wygląda na prawidłową, ale za tydzień mam podejść żeby spróbować ja dokładnie obejrzeć dla 100% pewności.

@Brrrownie, tak, jeśli nikt inny nie jest chętny.
 
Hej :)
Administracja stworzy dla nas zamkniętą grupę:)
Dlatego proszę wszystkie dziewczyny chcące do grupy dołączyć o wysłanie mi wiadomości prywatnej :)
Moja propozycja aby w wiadomości zamieścić dodatkowe dane:
IMIĘ / WIEK / MIEJSCE ZAMIESZKANIA /IMIONA POZOSTAŁYCH DZIECI / DATA PORODU Z OM / DATA PORODU Z USG
Stworzę z tego tabelkę, która pomoże nam się lepiej poznać :) Tabelkę będzie można potem rozbudować o dodatkowe dane i modyfikować :)
Skoro to ma być grupa dla nas to ustalmy może wspólnie kto ma dostęp do zamkniętego wątku?
Ja proponuję, aby były to osoby, które w ciągu powiedzmy ostatniego miesiąca napisały choć jeden post. Czy takie kryterium Wam odpowiada?
Czy np według Was muszą to być osoby, które udzielały się dość regularnie?

@La_Luna czy to Ty zgodziłaś się zostać drugim moderatorem? :)
Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, to skanialabym się bardziej ku województwu 😉
 
Ja też mam przeczucia, że u mnie chłopczyk
Także my już po wizycie.
Wszystko dobrze, maluch takie szaleństwa tam odstawia 😊 Z PAPP-A I bHCG wszystko w porządku, w obrazie też, tylko rączka przysłaniał twarz, więc kość nosowa jest i wygląda na prawidłową, ale za tydzień mam podejść żeby spróbować ja dokładnie obejrzeć dla 100% pewności.

@Brrrownie, tak, jeśli nikt inny nie jest chętny.
Super wiadomosc😘 najważniejsze, że dzidzi zdrowe, ja się nie doczekam chyba moich prenatalnych... Byłaś sama czy z mężem?
 
Ale Wam zazdroszczę tych wizyt. Ja mam wizytę plus prenatalne dopiero 17.08 :(
Oj ja też jeszcze długo będę czekać , prenatalne dopiero 14.08

Także my już po wizycie.
Wszystko dobrze, maluch takie szaleństwa tam odstawia 😊 Z PAPP-A I bHCG wszystko w porządku, w obrazie też, tylko rączka przysłaniał twarz, więc kość nosowa jest i wygląda na prawidłową, ale za tydzień mam podejść żeby spróbować ja dokładnie obejrzeć dla 100% pewności.

@Brrrownie, tak, jeśli nikt inny nie jest chętny.
Super że wszystko wyszło dobrze 🙂
 
U mnie wszyscy nastawiają się na dziewczynkę poza mną i mężem oboje czujemy że będzie mały siusiak, młody też chce brata ale w sumie to bez różnicy oby tylko było zdrowe 😁
Ja od soboty na l4 zrobiłam porzadki w całym domu, wszystko lsni i zastanawiam się co tu jeszcze zrobić 😜 takiego przypływu energii dostalam jak tylko poszłam na zwolnienie a w pracy wiecznie zmęczona...
Ciszę się z waszych wizyt, same dobre wiadomości😁 ja mam następna dopiero 12.08
Odpuściłam sobie prenatalne, naczytałam się o tych fałszywych wynikach z krwi itd ale mój lekarz na zwykłym badaniu powiedział że widzi kość nosowa i przezierność karkowa jest ok, plus przejrzelismy obraz dzieciątka w 3d - brzmi podobnie to tego o czym piszecie po badaniach prenatalnych 🙃
 
reklama
Ja też mam przeczucia, że u mnie chłopczyk

Super wiadomosc😘 najważniejsze, że dzidzi zdrowe, ja się nie doczekam chyba moich prenatalnych... Byłaś sama czy z mężem?
Sama, bo mąż się nie wyrwał, ale takie korki były, że więcej czasu spędziłby przejeżdżając przez miasto,wiec może i dobrze, że nie jechał.
Ja w pierwszej miałam przeczucie na chłopca i wszyscy tak mówili, bo tak dobrze wyglądałam, ladna cera itd, a tu dziewczyna. Teraz sama nie wiem. Byle bąbel był zdrowy, a co tam będzie miał między nogami to już jej/jego sprawa
 
Do góry