reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
W okolicy okresu plamienia są normalne, ważne że nie jest to żywa krew. Ale jak się niepokoisz to jedz IP albo zadzwoń do swojego gin., bo stres nie jest wskazany.
Ja w okolicach okresu miałam czerwono-brązowe plamienie i ból brzucha, z dzidzią wszystko dobrze. Może skonsultuj to z lekarzem?
Dziękuję Dziewczyny. Oby i tak było u mnie. Jutro jestem umówiona na wizytę. Martwi mnie jeszcze zanik objawów. Dziś jakby mdłości odpuściły i piersi są mniej wrażliwe. Trzeba czekać do jutra
 
Musiałam bo odrosty tragiczne od grudnia i włosy długie a nie lubię takich. Może mi to trochę mój humor poprawi, bo przed jutrzejszą wizyta znowu stres co tym razem usłyszę. I decyzja czy jedziemy nad morze czy zostajemy.
Sylwia naprawdę Ci współczuję bo ile tego stresu zjesz to masakra bo co wizytę co innego słyszysz..
Trzymaj się, wierzę że Wam się uda 🙂
 
Dziękuję Dziewczyny. Oby i tak było u mnie. Jutro jestem umówiona na wizytę. Martwi mnie jeszcze zanik objawów. Dziś jakby mdłości odpuściły i piersi są mniej wrażliwe. Trzeba czekać do jutra
Ja w zeszłym roku też poroniłam.
Zanikami objawów się nie sugeruj, one raz są raz nie ma, tak po prostu 🙂 ostatnio miałam dwa dni lepsze, bez wymiotów i jakoś lepiej się czułam, a wczoraj wieczorem znowu mnie wszystko dopadło a dzisiaj jest dramat. Także raz jest lepiej raz gorzej 😉
Dotrwałam już do 10 tc więc mam nadzieję, że już będzie wszystko dobrze i u Ciebie też na pewno będzie w porządku 🙂
 
reklama
Ogólnie to z dzisiejszej wizyty u nowego ginekologa jestem zadowolona. Chociaż wiem gdzie będę prowadzić ciążę. Minus taki że USG trzeba robić oddzielnie, bo podczas wizyty lekarz nie ma dobrego sprzętu.
Chwilę stresa na fotelu przeżyłam bo podczas badania doktor stwierdził, że nie wygląda mu to na 9/10 tygodniową ciążę.
Zrobił szybkie USG badziowym sprzętem, zmierzył dzidzię i stwierdził że jednak jest ok.
Zapisałam się na prenatalne na 19 sierpnia. To będzie 13+3 Wtedy też kolejna wizyta :)
 
Do góry