reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
W siódmym. To dopiero pierwszy dzień taki fajny. Chociaż wczoraj też nie było najgorzej. Tobie też sie polepszy 🙂

Wiesz u mnie to dopiero 3 dzień bez mdłości ale ciągle mam obawy że jeszcze wrócą bo miałam też z dwa dni lub trochę dłużej bez mdłości i później miałam znów tylko gorsze.
Ale bądźmy dobrej myśli że minęły 😉
 
Wiesz u mnie to dopiero 3 dzień bez mdłości ale ciągle mam obawy że jeszcze wrócą bo miałam też z dwa dni lub trochę dłużej bez mdłości i później miałam znów tylko gorsze.
Ale bądźmy dobrej myśli że minęły 😉
Mnie tylko zapach perfum nie męczy a tak to wszystko dookoła. Jak to nie obiad to w miseczce. Trzeba zagryźc zeby i czekać na lepsze czasy :-)
 
No nie wpadłabym na to. Znaczy się staram się nie uciskać brzucha, wiadomo. Ale nie pomyślała bym, że to może mieć aż taki wpływ. Wydawało mi się że raczej tak nas natura skonstruowała, że takie drobnostki nie szkodzą [emoji50]Skąd ja to znam. U mnie zawsze problem z pobraniem krwi. Teraz wybieram się w poniedziałek na badania, wizyta w następną środę :)
Ja też dzisiaj czułam się naprawdę dobrze. Pewnie kwestia tego że było 19 stopni a nie 29 :)
Pewnie tak. Pogoda się zmieniła a ja inny człowiek normalnie.
Wracając do obcisłych spodni to niestety w poprzedniej ciąży też nie miałam pojęcia.. Teraz się poprawiam. Zero nasisku na brzuszek szczególnie przy siadaniu np na niskim fotelu albo przy kucaniu.
A i w takim razie powodzenia przy pobieraniu😉. Mi pomogła woda. Tez byłam wcześniej w nieświadomości że na czczo nie znaczy bez wody🤦
 
Byłam dziś na badaniach. Z tego co ja się umiem rozczytać to wszystko w normie. Betę mam 88942. Więc wychodzi 7 tydzień... Jutro powtórzenie bety czy wzrasta
 
Wiesz u mnie to dopiero 3 dzień bez mdłości ale ciągle mam obawy że jeszcze wrócą bo miałam też z dwa dni lub trochę dłużej bez mdłości i później miałam znów tylko gorsze.
Ale bądźmy dobrej myśli że minęły 😉

O kurcze nie strasz. Zaczynam pracę od piątku...mam nadzieję że będzie dobrze 😉
Ojej ja powoli zbliża się do 9 tygodnia. Mam okropne wzdęcia a na wieczór brzuch bardzo widoczny - okraglutki.
Sory u mnie chyba zaczął się 8. Różnie te aplikacje podają. Ale taki przełom 7/8...
Mi też się zaokrolil🙂
 
reklama
Odkąd przeszły mi mdłości to już mi tak zapachy nie przeszkadzają a wcześniej to masakra :/
Jeśli chodzi o zbyt dopasowane spodnie czy spódnice to od jakichś 3 tyg nie noszę bo sam brzuch odrzucił że tak powiem, gorzej się czułam więc chcąc nie chcąc musiałam się przerzucić na luz 😋
No ja też się mylę z tymi tyg heh 😁
 
Do góry