reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja we wtorek idę do laboratorium porobić wszystkie 12 badań, które zlecił ginekolog i 22 lipca wizyta na 9:15 także super, że tak wcześnie rano ☺️ to już będzie 10+2 także szybciutko zleci ☺️

A ja mam smaka na kiwi, truskawki, jogurt naturalny, mleko, serek vitello z biedronki, kanapeczki z nim z ciemnym chlebkiem i pomidory szczypiorek pieprz, jajko na miękko, migdały, a dziś jem ogorkowa zupkę na obiad, mała tez zajada.

Jesssmy dziś po spacerku już godzinnym, od rana aktywnie także czuje się swietnie ☺️
 
Ja we wtorek idę do laboratorium porobić wszystkie 12 badań, które zlecił ginekolog i 22 lipca wizyta na 9:15 także super, że tak wcześnie rano ☺️ to już będzie 10+2 także szybciutko zleci ☺️

A ja mam smaka na kiwi, truskawki, jogurt naturalny, mleko, serek vitello z biedronki, kanapeczki z nim z ciemnym chlebkiem i pomidory szczypiorek pieprz, jajko na miękko, migdały, a dziś jem ogorkowa zupkę na obiad, mała tez zajada.

Jesssmy dziś po spacerku już godzinnym, od rana aktywnie także czuje się swietnie ☺️
Ja słyszałam że nie można jajka na miękko i fety, serów pleśniowych.
 
Myślę, że jak nie przeszkadza Ci smród to można robić ;)To ja wręcz przeciwnie. Przez te mdłości to same bym jadła lekkie rzeczy.
A no i ja od zawsze team "na słodko" i absolutnie wszystko mogłabym jeść na słodko. Dania mięsne z ananasem, jabłkami, żurawiną...
Nawet kanapkę z serem żótym jem z dżemem :)

Jak miałam mdłości to prawie nic nie mogłam jeść. :/
Przed ciążą słodycze wręcz pochłaniałam a teraz nic 😊
Mdłości minęły ale i tak nie rzucam się na fast foody nie jadłam przed i teraz tym bardziej nie heh 😁
O rany ja bym nie przełknęła takiego zestawienia 🤢
 
reklama
Do góry