reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A lekarz jakoś to uzasadnił czemu tak jest? A skąd jesteś jeśli mozna wiedzieć? Przepraszam za tyle pytań ale jest to dla mnie zaskoczeniem :)
Powiedział tylko tyle ze z racji na leczenie na niedoczynność przed ciąża należą mi sie darmowe badania prenatalne. Nie dopytywalam, bo w sumie nie miałam po co. Kujawsko pomorskie
 
reklama
Ja z lubelskiego:)
Ja pochodzę z lubelskiego, ale od ponad roku mieszkam w Wielkopolsce.
Aktualnie z kolei jestem w Kołobrzegunz facetem. Przyjechałam wczoraj wieczorem i nie było korków jak się spodziewałam, a i dzisiaj na plaży luz, parawan/kocyk co 5 metrów. Nie jestem wprawdzie na głównej plaży, ale spodziewałam się raczej tłumów. Pogoda jest piękna, ciepła, letnia, ale dzięki wiatrowi nie jest za gorąco.
Jeśli chodzi o Kołobrzeg to miasto nie za ładne, nie polecam raczej, ale wiadomo, morze to morze. Zaletą jest to, że blisko z Poznania, 3,5h 😁
 
Do góry