reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A robią w szpitalu u was obowiązkowo? Bez sensu wtedy jeszcze dodatkowo prywatnie robić, bo i tak w chwili przyjęcia Ci zrobią i powiedzą, że ten Twój nie jest aktualny, jeśli będzie inny wynik... A jak nie robią w szpitalu, to po co robić? Dodatkowy stres. U mnie na szczęście nie robią i oby się to nie zmieniło!
U mnie mialy być robione od 1 lutego ale niby jeszxzw nie ma😂 takze chociaz tyle dobrego. Mnie zaczyna na noc swędzieć i juz wiem ze noc nie moja 😥😥😥
 
reklama
Dziewczyny od kilku dni mam mega ilość białej wydzieliny, takiego śluzu....Też tak macie ? Myślicie że może się szyjka rozwiera i dlatego taka zwiększona ilość?
Ja mam calkiem sporo od dluzszegi czasu juz... gdzies czytalam ze na tym etapie to normalne wiec sie nie przejmuje.
 
A robią w szpitalu u was obowiązkowo? Bez sensu wtedy jeszcze dodatkowo prywatnie robić, bo i tak w chwili przyjęcia Ci zrobią i powiedzą, że ten Twój nie jest aktualny, jeśli będzie inny wynik... A jak nie robią w szpitalu, to po co robić? Dodatkowy stres. U mnie na szczęście nie robią i oby się to nie zmieniło!
U nas obowiązkowo robią na izbie przyjęć. On powiedział, z ich testami bywa różnie i lepiej mieć swój. ( zrobić go jak najpóźniej żeby byl aktualny ) coś mi się obilo o uszy że test PCR to koszt około 500 zł ale nie wiem jak teraz jest
 
Ale nie szykuje się jeszcze do wyjścia? Szyjka się nie skraca, nic się nie dzieje? Mamy podobny termin (ja dziś 37+5) i ogólnie się słabo czuję, a teraz lekko zaczęło mnie podbrzusze pobolewać, ale to raczej od ogólnego złego samopoczucia, bo do bólu przedokresowego nawet, czy skurczów jakichkolwiek to jeszcze bardzo daleko, raczej taki dyskomfort no i mdłości do tego w pakiecie :/
Nie nic się nie dzieje. On przewiduje że poród może być 20 lutego 🤔🤔
Mnie podbrzusze bolało wczoraj w nocy jak wstawiłam do łazienki i myślałam .ze Urodze 😐
Ogólnie czuje się dobrze chodź coraz trudniej mi coś zrobić w domu, mam wrażenie że szybciej się mecze..
 
reklama
O rany, zauważyłyście, że każdej z nas zaczyna się coś...
swędzenie
bòle podbrzusza
biały śluz, żółty śluz
bóle pleców
bóle pachwin
Itd, itp😜🤪🙃
Luty witamy z przytupem🥰😍🤩

Teraz tylko patrzeć jak co dwa- trzy dni nowy maluszek będzie ❤

A potem będzie o laktacji, kupkach, śnie lub braku snu, zmęczniu, kolkach, itp itd 😜🤣🤪
 
Do góry