reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Nie wiem o czym to, ale z Twojego opisu wnioskuję, że lepiej (zwłaszcza przed porodem) tego nie oglądać 😂 Póki co jestem spokojna, bo wstępnie umówiłam się z Czarusiem na poród 11 lutego między 7 a 19 (dyżur położnej), ale kto wie, czy mu ten termin pasuje 😂
Ja Wraz będę miała wizytę ciekawe co u mojego małego mężczyzny slychac;)
 
reklama
On mowi, ze jak dla niego powinni zacząć rozwiazywac ciąże. Ale jak to będzie tego nie wie. Jutro rano corke odwioze do przedszkola i jade. Mam nadzieję, ze w piatek moze zaczna mi wywolywac hmmm
No to pewnie będziesz jedną z pierwszych co będą miały dzidzie przy sobie !!:)) Dobrze będzie !
 
Święta92, no to powodzenia jutro i ja też trzymam kciuki.
Ale teraz w krótkim czasie dzidziusiów przybędzie😍🥰🤩.
Mój facet na szczęście pracuje na własnej działalności, więc też ze mną trochę pobędzie po porodzie, ale gdyby był u kogoś zatrudniony, to byłaby lipa.
 
reklama
Ja właśnie wstępnie szykowałam ubranko na wyjście i wzięłam 2 opcje: sam pajacyk lub body+śpioch (w zależności od pogody), do tego skarpetki, 2 czapeczki ciepłe (jedna wydaje mi się mega mała, więc wzięłam jeszcze większą, nie wiem jakie to rozmiary, bo to od siostry mam, już metki sprane, zresztą i tak nie ogarniam rozmiarów czapek [emoji23]), ale do szpitala wzięłam też 2 bawełniane (znów jakaś taka mała i normalna), więc w razie jak nie będzie mrozu, założę tą cienką pod kaptur, rękawiczek grubych też nie biorę, tylko niedrapki, bo w kombinezonie mam rękawiczki :) I może jeszcze kocyk weźmiemy, jak będzie zimno :)
My wyszlysmy wczoraj, bylo body+pajacyk +kombinezon i kocyk
 
Do góry