reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
37+0 ! 🥳🥳🥳🥳 oficjalnie jesteśmy donoszone! 😄
Co do wagi to u mnie też jakaś masakra ostatnio. W 2 tygodnie przytyłam 3 kg 😏 teraz to mi w uda i w tyłek najbardziej poszlo
Wczoraj pół dnia skurcze mnie meczyly, jutro KTG mam ☺
Ja czuje ze na poród też jeszcze sporo poczekam. W 31 tygodniu w szpitalu pod kroplowkami leżałam żeby nie urodzic,to teraz za karę też będę pewnie nosić i nosić 😂
A co do płacenia za śmieci w blokach, to płaci się od ilości zameldowanych osób ☺
Gratulacje donoszenia 🎉 ja jutro będę świętować ☺️ i juz w planach mam porządki zakupy itd. żeby się trochę rozruszać 😂 jaką wagę ma Maluszek?
 
Co Ty mówisz?? Tak po prostu zerwali z wami umowę przez dziecko? My też wynajmujemy, ale póki co nie poinformowaliśmy jeszcze właściciela, że dojdzie nowy lokator i w sumie nie wiem, czy w ogóle mówić. I tak planujemy się stąd wyprowadzić, zanim mały mógłby narobić jakichś szkód. Nie wyobrażam sobie teraz przeprowadzki... A w ogóle trzeba informować właściciela mieszkania o ciąży i dziecku jak już się urodzi?
Tutaj ktoś powiedział właścicielce, że jestem w ciąży chcieliśmy dopiero jak urodzę powiedzieć ale cóż. Powiedziała, że wynajęła mieszkanie osobą bezdzietnym bo mniejszy problem... Także przyszło nam na szybko szukać
 
reklama
Do góry