reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Szczerze mówiąc to mi zostało tylko wycięcie wózka i nosidła z pudel i złożenie tego wózka [emoji16] ale to zrobi mąż jak już urodzę, tak to mam wszystko już zrobione [emoji1] poprane, poprasowane, walizka spakowana [emoji3] chociaż znając życie jeszcze coś się znajdzie co trzeba zrobić a ja zapomniałam [emoji3][emoji3]
Dobrze wiedzieć że nie jestem sama :D bo już myślałam że to ja za wcześnie się za to zabieram;p
 
Ja już dziś przygotowałam łóżeczko, uszykowałam pościel chociaż wiem że może być tak że zanim urodzę to już ją będę musiała uprać znów bo się zakurzy :D I od takie natchnienie od samego rana:D
Ja to w łóżeczku to tylko bede miala przescieradlo, rożek albo otulacz nic więcej takze jeszcze nie mam😂
 
O nie nie. Niestety nie moj styl😀 ale coz zrobic jak tesciowa kupila 😂 czekac az synek go czyms zaleje 😂najlepiej żółtą kupką 😂
Jakie ja mam szczęście, że u mnie nikt nie kupuje nic dla Czarusia bez naszej wiedzy, zwłaszcza z akcesoriów, czy wyposażenie, bo najgorzej to dostać coś co nam nie pasuje od rodziny, a ja bardzo nie lubię jak mi cos takiego w domu leży, na siłę używać też nie będę. Teściowa kupiła nam wózek, ale sami sobie wybraliśmy i tylko jakbyśmy coś chcieli to nam kupi, moja mama z kolei dała nam kasę na łóżeczko i spoko - nikt się nie miesza w nasze gusta :)
 
No i dobrze :)
Jakie ja mam szczęście, że u mnie nikt nie kupuje nic dla Czarusia bez naszej wiedzy, zwłaszcza z akcesoriów, czy wyposażenie, bo najgorzej to dostać coś co nam nie pasuje od rodziny, a ja bardzo nie lubię jak mi cos takiego w domu leży, na siłę używać też nie będę. Teściowa kupiła nam wózek, ale sami sobie wybraliśmy i tylko jakbyśmy coś chcieli to nam kupi, moja mama z kolei dała nam kasę na łóżeczko i spoko - nikt się nie miesza w nasze gusta :)
 
Dlatego ja pościel w łóżeczku przykryłam kocem żeby się nie zakurzyła [emoji16]
Dobrze wiedzieć że nie jestem sama :D bo już myślałam że to ja za wcześnie się za to zabieram;p
Mi się póki co zakurzył materac, ale to się odkurzy, pościel kusi, żeby założyć, ale wiem, że to za wcześnie 😁Zresztą w razie co, chłopak założy jak będę w szpitalu - już dostał wytyczne, że ma mieszkanie ogarnąć i wszystko dla dziecka w tym czasie przygotować i obiad ugotować i zdziwiony powiedział mi na to "tylko tyle??" 😲😂
 
Jakie ja mam szczęście, że u mnie nikt nie kupuje nic dla Czarusia bez naszej wiedzy, zwłaszcza z akcesoriów, czy wyposażenie, bo najgorzej to dostać coś co nam nie pasuje od rodziny, a ja bardzo nie lubię jak mi cos takiego w domu leży, na siłę używać też nie będę. Teściowa kupiła nam wózek, ale sami sobie wybraliśmy i tylko jakbyśmy coś chcieli to nam kupi, moja mama z kolei dała nam kasę na łóżeczko i spoko - nikt się nie miesza w nasze gusta :)
To u mnie tez tesciowa zawsze mowi wybierz zamow ja zapłacę 😂 szczególnie, ze poznała moja szczerośc juz. Ja ogolnie lubie minimalizm 😂im mniej rzeczy to moj umysł lepiej pracuje. Tak samo mam z bujaczkami nienawidze tych kolorowych grających 😂no trafia mnie cholera😂
 
reklama
Moj bedzie mial wolne od 1do 14lutego i bedzie musial sam potem ogarniac wszytsko z 2dzieci przedszkole i dom starsza corka jeszcze 5lutego ma balik [emoji322]
Mi się póki co zakurzył materac, ale to się odkurzy, pościel kusi, żeby założyć, ale wiem, że to za wcześnie [emoji16]Zresztą w razie co, chłopak założy jak będę w szpitalu - już dostał wytyczne, że ma mieszkanie ogarnąć i wszystko dla dziecka w tym czasie przygotować i obiad ugotować i zdziwiony powiedział mi na to "tylko tyle??" [emoji44][emoji23]
 
Do góry