reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Byłam wczoraj u lekarza. Młody zdrowo rośnie, wg pomiarów ma już 3 kg [emoji38] dalej ułożony główkowo i lekarz mówił że raczej już nie powinno się to zmienić [emoji16] ciążę mam już donoszoną więc odstawiłam magnez i czekam co się będzie działo [emoji16] szyjka nadal wysoko i zamknięta. Na dziś zostało 19 dni [emoji16][emoji16]
Nie wiem jak u was ale u mnie mały nie kopie już, no może raz dziennie jakiś kopniak, tylko się powoli przemieszcza, tzn przesuwa nóżkami albo wbija mi się na dole tak że naciska na pęcherz [emoji38] ale ogólnie czuje się super, nic mi nie dolega jakoś szczególnie [emoji16] dziś już zdążyłam przygotować ciasto na bułki do burgerów i będę robić domowe burgery [emoji16][emoji16]
Miłego dnia !! [emoji6]
U mnie od dawna nie ma już takich typowych kopniakow tylko czuje takie "przeciąganie" się dziecka 😀 dzisiaj równo 36 tydzień więc jeszcze tydzień większego uwazania na siebie został 😀 pięknie dzidzia waży 😍 ja się we wtorek dowiem ile moja podrosła 😀
To ja właśnie teraz najbardziej czuję ruchy, więc chyba do porodu jeszcze daleko 😂 Już się pewnie nie przekręca, bo miejsca brak, ale nóżkami i rączkami wywija coraz mocniej, jak się rękę położy na brzuchu to czuć czasem piętkę i raz bardziej urzęduje z lewej strony, raz z prawej, a wcześniej to tylko takie nieregularne, lekkie pulsowanie, że w sumie nie było wiadomo, czy to w ogóle ruch dziecka był 😁
 
A co to dla was pajac a spiochy? 😂Bo dla mnie spiochy to to co ma dlugi rekaw z nóżkami 😂 a to chyba fachowo pajacyk 😂
Tak, pajac to z długim rękawem i zakrytymi nóżkami, a śpioch zakryte nóżki, ale bez rękawów - też często na pajace mówię śpiochy i w ogóle kiedyś nie wiedziałam nawet, że to ma różne nazewnictwo 😂
 
Ja miałam z pierwsza corka termin z miesiączki na 30 stycznia a z usg tak 4 luty. Urodzilam 11 lutego i jeszcze wyjsc nie chciała 😂cesarka. Bedzie smiesznie jak jeszcze przenoszę maleństwo 😀😀męża pocieszam, zeby skończył szlifowanie scian i sufitow bo to najwięcej bałaganu, i żeby pomalowal ściany bo to smierdzi. A panele zmieni nawet jak corka sie urodzi trudno 😀 mnie wkurza ten balagan najbardiej. Bo salon z kuchnia mam, i nie moge nawet wejsc tam bo pyl od szlifowania. Ciagle latam z mopem żeby to sie nie roznosiło 😂
Kurczę straszne, że jak dzidzia nie chce wyjść, to cesarkę robią, dlatego tak bardzo nie chciałabym rodzić po terminie, bo to zaraz stres, a ten mi pewnie nie pomoże... Więc jak tylko będzie czas, to wdrażam wszelkie "domowe" metody wywołania/przyspieszenia porodu! Ja się domyślam, że mu tam dobrze, all inclusive i w ogóle, ale trzeba będzie delikatnie wyprosić gościa 😂
 
To ja polecam pajace 😂 wygodne 😂😂😂 spiochow nie lubię 😂 hahah.
No ja mam głównie pajace i body, chociaż body gorzej się zakłada, więc raczej nastawiam się na pajace, śpioch jeden zamówiłam, żeby był na jakieś cieplejsze noce (znaczy pewnie wyrośnie już z 62 jak to nastąpi) albo na body jak będzie mi się chciało małego stroić w kilka warstw - niech ma 😂
 
No ja mam głównie pajace i body, chociaż body gorzej się zakłada, więc raczej nastawiam się na pajace, śpioch jeden zamówiłam, żeby był na jakieś cieplejsze noce (znaczy pewnie wyrośnie już z 62 jak to nastąpi) albo na body jak będzie mi się chciało małego stroić w kilka warstw - niech ma 😂
No jak body to te kopertowe sa wygodne 😀😀😀
 
Kurczę straszne, że jak dzidzia nie chce wyjść, to cesarkę robią, dlatego tak bardzo nie chciałabym rodzić po terminie, bo to zaraz stres, a ten mi pewnie nie pomoże... Więc jak tylko będzie czas, to wdrażam wszelkie "domowe" metody wywołania/przyspieszenia porodu! Ja się domyślam, że mu tam dobrze, all inclusive i w ogóle, ale trzeba będzie delikatnie wyprosić gościa 😂
Noo jak wszystko juz zrobili bym urodzila a to uparte male było to trzeba bylo wyciągnąć 😂ja jsk tylko starty skonczy remont tez zaczne sama wywolywac w domu 😂 chociaz wtedy tez pilam malinowe napary 😂skakalam na pilce 😂
 
reklama
Do góry