reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Js tez mam przeprawe do sklepu bo nie odśnieżaja ale jakos ide na zakupy sama daje sobie rade bo wozkiem nie przejade niestety bo jest tak wąsko [emoji35] i zaspy sa
To podziwiam, ja dzisiaj zaszłam do Biedronki i dosłownie kilka rzeczy kupiłam, bo samo dojście było dla mnie tragedią, niby z grubsza odśnieżone, ale ślisko wszędzie, więc gdzie tu jeszcze z siatami iść i resztę już chłopak po pracy kupił :)
 
reklama
Czy ktoras z Was nosi majtki ciazowe? Powiem Wam ze mnie juz wszystkie moje majtki uwieraja w biodrach... kupilam teraz rozmiar wieksze i sa ok ... jak stoje, ale jak tylko siadam i rozlewa sie ten moj wielki brzuch to odrazu wbijaja mi sie gumki w biodra co straaaaznie mnie irytuje 😝 jak kupie jeszcze wieksze to mi chyba z tylka spadna ....
Ja noszę te same co przed ciążą, zwykłe biodrówki, głównie z Pepco mam, nie mam nawet ciążowych, ale te są wygodne ;) Jedynie kupiłam u mamy ginekolog majtki poporodowe, chociaż nie wiem, czy w ogóle je użyję, bo mam też siateczkowe, wydają mi się bardziej przewiewne, a w ogóle najlepiej to podobno się wietrzyć po porodzie bez majtek 😁
 
Czy ktoras z Was nosi majtki ciazowe? Powiem Wam ze mnie juz wszystkie moje majtki uwieraja w biodrach... kupilam teraz rozmiar wieksze i sa ok ... jak stoje, ale jak tylko siadam i rozlewa sie ten moj wielki brzuch to odrazu wbijaja mi sie gumki w biodra co straaaaznie mnie irytuje 😝 jak kupie jeszcze wieksze to mi chyba z tylka spadna ....
Hej! Ja kuoilam juz dawno z Italian Fashion-takie niskie i one sa genialne. Bardzo elastyczne i z pewnoscia bede z nich korzystala rowniez po porodzie.
 
A ja chyba zaczynam magazynować energię i zbierać siły na porod bo ostatnio mi taki apetyt dopisuje ze jak nie zjem co 2,3godziny to się słabo czuje ;D mam wrażenie że te zachcianki z pierwszego trymestru to nic ;p
Noo wilczy apetyt to jeden z objawów zbliżającego się porodu. U mnie na razie cisza... :) Brzuch wysoko. Nic się nie dzieje :)
 
Noo wilczy apetyt to jeden z objawów zbliżającego się porodu. U mnie na razie cisza... :) Brzuch wysoko. Nic się nie dzieje :)
Troche mnie to przeraża ze to tylko 20 dni do porodu. Patrząc ze mose juz 2 tygodnie przed lub 2 tygodnie po to w sumie zostało niewiele;p co prawda jest mi juz bardzo ciężko ale z drugiej strony strach tez jest jak narazie
 
Czy ktoras z Was nosi majtki ciazowe? Powiem Wam ze mnie juz wszystkie moje majtki uwieraja w biodrach... kupilam teraz rozmiar wieksze i sa ok ... jak stoje, ale jak tylko siadam i rozlewa sie ten moj wielki brzuch to odrazu wbijaja mi sie gumki w biodra co straaaaznie mnie irytuje 😝 jak kupie jeszcze wieksze to mi chyba z tylka spadna ....
Ja nosze swoje gacie normalne stringi czyli takie jak przed 😀 i nie wiem jak dam rade w tych gaciach po porodzie 😂😂😂
 
U mnie brzuch raczej bez zmian, prędzej w drugą stronę - maluszek coraz bardziej uciska i się rozpycha 😯 Całe szczęście w nocy daje spać, ale za to noc bez pobudki na siku (a właściwie kilku) to jak los na loterii! Generalnie dziś stwierdziłam, że to już lepiej nie będzie, nie dość, że zapięcie kurtki wiąże się już z konkretnym ściśnięciem brzucha, więc wolę tego nie robić, to samo wyjście gdziekolwiek jest jak wyprawa na Mount Everest 😂 Ubrać się w te wszystkie warstwy, a potem jeszcze oblodzone chodniki i rozryta ulica do pokonania (już widzę jak jedziemy do szpitala przez te wertepy 😭), cieknący pod maseczką nos i przy dłuższej wyprawie skroplone powietrze na rzęsach :( Także do porodu zostaje mi grzecznie siedzieć w domu, a wyjścia tylko konieczne, z chłopakiem w dodatku autem, spacerki też już chyba muszę odpuścić.
Ja dlatego po miescie nie nosze maseczki bo juz nabawilam sie kamieni na migdalach. Ide do sklepu to zakladan masake. Ledwo dysze a jeszcze z maska 😂 ja wlasnie spedzilam 2 h na gorce z córką 😂😂
 
reklama
Ja dlatego po miescie nie nosze maseczki bo juz nabawilam sie kamieni na migdalach. Ide do sklepu to zakladan masake. Ledwo dysze a jeszcze z maska 😂 ja wlasnie spedzilam 2 h na gorce z córką 😂😂
Ja zakładam od momentu przekroczenia progu drzwi od mieszkania i ni ch*uja nie zdejmę nawet na klatce jak włażę schodami na 3 piętro i ledwo dyszę, tak się boję, ze mnie ktoś zarazi :(
 
Do góry