reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas skurcze się pojawiają juz. Bolesność brzucha jak na okres. Niby w badaniach wszystko ok prócz anemii ale tez się nastawiamy na to ze w styczniu trzeba być przygotowanym na różne sytuacje. Dlatego dziewczyny czas powoli pakować walizki !;D
No mi tez pojawiają się skurcze i myślę ze to może brak magnezu.... Ja poprzednia ciąże tydzien po terminie dopiero urodzilam z😂
 
reklama
Ja juz tez mało spie niestety. Chodze kolo 1 spac a o 7 wstaje. Niesteyy takie uroki 😂 z dzidziutkiem bedzie jeszcze gorzej 😂😂😂😂
Dobrze ze to bliżej juz jak dalej to chociaż będzie mniejszy ciezar bo się z boku na bok ciężko przewrócić ;P potem spać i tak nie da maleństwo ale chociaż lżej będzie
 
Dziewczyny macie jakieś skuteczne sposoby na kaszel w ciazy ? Codziennie rano meczy mnie dość sucy kaszel. Trwa on około godziny i przechodzi. Nie wiem czy po chorobie czy to normalne w ciąży ale dość mnie to meczy a przy kaszlu napina się cały brzuch. Przy tych moich nocnych skurczach trochę się obawiam żeby to jeszcze nie nasilało skurczy
 
Jesli w okolicach krtani Cie meczy to moze sprobuj łyżeczke miodu. Albo jakis syrop dozwolony dla ciezarnych. Ja czasem mam suchy to wystarczy ze wody sie napije i przechodzi.
 
reklama
Dziewczyny macie jakieś skuteczne sposoby na kaszel w ciazy ? Codziennie rano meczy mnie dość sucy kaszel. Trwa on około godziny i przechodzi. Nie wiem czy po chorobie czy to normalne w ciąży ale dość mnie to meczy a przy kaszlu napina się cały brzuch. Przy tych moich nocnych skurczach trochę się obawiam żeby to jeszcze nie nasilało skurczy
Mi lekarz kazał pić sól emską, to się rozpuszcza w wodzie. Trochę dziwne jest po tym uczucie śliskiego gardła :p
 
Do góry