reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Powiem tak życia sobie nie wyobrazam juz bez 😂mam 2 lata suszarkę i jakby mi sie zepsuła to biegne nastepnego dnia kupic nowa 😂nawey jakbym miala pozyczyc pieniadze. Dzisiaj już mi sie suszy 2 pranie, teraz wstawilam do prania jeszcze ręczniki wysusze i kosz pusty 😀 troche wiecej prądu idzie ale trudno nie muszę suszarki trzymac w domku. A przy dzieciach to taka wygoda.
Nie niszczą się szybciej ubrania? :)
 
reklama
Rzeczy które dostałam od rodziny wyprałam już z 2 tygodnie temu, a nowe ciuszki prałam w tym tygodniu ( 2 razy) a za prasowanie chce się wziąć w przyszlym :) nie mam ich na szczęście tak dużo, ale jeszcze dostanę w grudniu od rodziny :)
Hej dziewczyny:) kiedy zaczynacie prac i prasować rzeczy dla maluszków?
U nas już 30tc, waga coraz większą, ruszyć się coraz ciężej [emoji14] i zaczynam się zastanawiać kiedy się wziąć za ogarnianie takich rzeczy żeby mieć siłę ale żeby nie było też za wcześnie.
 
Ja znalazłam coś takiego w książce ;)
Ja planuję zabrać się za to w styczniu, żeby zdążyć przed porodem, a jednocześnie, żeby ubranka nie zdążyły się "zleżeć" haha ale tylko prać będę, po co prasować? Nie cierpię prasować, nawet deski do prasowania nie mam, dla siebie to prasuję tylko jak już naprawdę muszę, a i tak się zawsze potem wygniecie w aucie [emoji38] Bawełnianych ciuszków nie ma sensu za bardzo prasować, bo po praniu zwykle ładnie dochodzą do siebie, jeśli się je oczywiście ładnie wytrzepie na mokro przed powieszeniem, chyba, że jest w tym prasowaniu jakiś inny sens, o którym nie wiem, ale błagam niee! [emoji16]
received_292738625314256.jpeg
 
Nic mi sie nie zniszczyło jeszcze. Mąż tyje ale mowi ze to suszarka mu kurczy koszulki 😂 ja susze wszysyko nie patrze na metki czy mozns czy nie. Dlatego tez duzo rzeczy dla dziecka nie potrzebuje bo poprostu wypiore wyszusze i gotowe
A jak suszy? Dobrze czy bywa, że musisz powiesić gdzieś, żeby się dosuszyło? :)
 
Ja to jestem w szoku, ze polozna przychodzi przed porodem 😂bo w sumie nie wiem po co
Ja się w sumie też zdziwiłam, ale jak powiedziała, że przyjdzie, to czemu nie? Przynajmniej się poznamy, zawsze jakoś łatwiej po porodzie będzie, no i planuję ją też o wiele rzeczy podpytać, których nie ma czasu zadać podczas wizyty kontrolnej u lekarza, pewnie coś więcej dowiem się o samym porodzie, połogu i ogarnięciu dziecka :)
 
reklama
Do góry