reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Cześć dziewczyny 😊
Chciałabym do Was dołączyć. Przeczytałam cały wątek 😉
OM miałam 30.04. Jestem w 7tc+2d.
W 6tc+5d bylam na USG. Widziałam już zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
 
Po niedzieli będę dzwonić się umawiać może na 26, zobaczę czy ma termin, bo pierwszy raz będę do niej szła. A to byłby 5t+0. Muszę przynajmniej sprawdzić czy ciąża rozwija się w macicy. Chyba że wytrzymam do 6+0 to wtedy na 3 lipca się zapiszę. A ty kiedy się wybierasz?
W 5tyg to tylko bedzie pusta obwodka ja taka mialam 5plus 5dzien i bylo tylko kółeczko nic nie bylo jeszcze widac
 
Mam pytanko czy na pierwszej wizycie dostajecie komplet konkretnych badań do zrobienia. Czy dopiero na drugiej?
Pewnie zależy od tego kiedy 1sza wizytą. Myślę że koło 6-7 tyg to już raczej z kompletem badań się wychodzi.

Jak Wasze samopoczucie?
Za mną nieprzespana noc, taki mnie męczył ból brzucha. 2x brałam no spę i nic nie pomogło. Dopiero o 4 padłam. Już oczywiście zakładałam najczarniejszy scenariusz, ale na razie żadne krwawienie nie nastąpiło (tfu tfu i oby nie nastąpiło!). Od rana dalej mnie boli, a do tego takie zawroty głowy... A Wy jak się czujecie? Jakieś objawy?
 
Cześć mamusie :) my też już po pierwszej wizycie. Ciąża kilka dni młodsza, ale wszystko ok, widać ładny pęcherzyk, zarodek z bijącym serduszkiem 😍
Póki co dopinam ostatnie sprawy w pracy i z początkiem lipca idę na l4. Popracowałabym dłużej, ale aktualna sytuacja nie sprzyja, więc nie będę w imię idei narażać siebie i maluszka.
Jeśli chodzi o witaminy to biorę femibion.
U nas jeszcze nikt nie wie poza mężem i przełożonymi. Zrobimy rodzinie niespodzianke niebawem :)
Jestem z opolskiego
 
Pewnie zależy od tego kiedy 1sza wizytą. Myślę że koło 6-7 tyg to już raczej z kompletem badań się wychodzi.

Jak Wasze samopoczucie?
Za mną nieprzespana noc, taki mnie męczył ból brzucha. 2x brałam no spę i nic nie pomogło. Dopiero o 4 padłam. Już oczywiście zakładałam najczarniejszy scenariusz, ale na razie żadne krwawienie nie nastąpiło (tfu tfu i oby nie nastąpiło!). Od rana dalej mnie boli, a do tego takie zawroty głowy... A Wy jak się czujecie? Jakieś objawy?
Hej ja nie mogę w nocy spać, zasypiam o 1 a budzę się o 5-6 ,może to dlatego że prawie codziennie po obiedzie ucina sobie drzemkę. Czasami mnie mdli jak czuje coś słodkiego, bolą mnie piersi i pobolewa brzuch. Trzymaj się będzie dobrze trzeba pozytywnie myśleć 😊
 
reklama
Do góry