reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mi tesciowa powiedziala ze nie będzie przyjeżdżać do nas bo ma swoje sprawy i nie ma czasu. Chce to mogę mala wozić tam... Tylko pytanie ile będzie miała dla niej czasu skoro niby go nie ma....
Tragedia ;/ straciłam wogole jakies takie serce do teściowej odkąd widze podejście do nas od urodzenia małej.
U nas też z teściową tak wyszło..
Współczuję naprawdę Wam, bo co chwila coś. Życzę dużo zdrówka.
 
Mi tesciowa powiedziala ze nie będzie przyjeżdżać do nas bo ma swoje sprawy i nie ma czasu. Chce to mogę mala wozić tam... Tylko pytanie ile będzie miała dla niej czasu skoro niby go nie ma....
Tragedia ;/ straciłam wogole jakies takie serce do teściowej odkąd widze podejście do nas od urodzenia małej.
a patrzyłaś może na opiekunkę? My mamy i jest naprawdę super.
 
Mi tesciowa powiedziala ze nie będzie przyjeżdżać do nas bo ma swoje sprawy i nie ma czasu. Chce to mogę mala wozić tam... Tylko pytanie ile będzie miała dla niej czasu skoro niby go nie ma....
Tragedia ;/ straciłam wogole jakies takie serce do teściowej odkąd widze podejście do nas od urodzenia małej.
U mnie narazie nie zamierza siedzieć.. ma też problemy małe ze zdrowiem, zaraz rehabilitace.. Siedziała z małą dwa tygodnie i wgl nie narzekała, że jest maruda, czy coś. No ale nie zmuszę :) tylko szkoda, że narobiła nadziei wcześniej:)
 
U mnie narazie nie zamierza siedzieć.. ma też problemy małe ze zdrowiem, zaraz rehabilitace.. Siedziała z małą dwa tygodnie i wgl nie narzekała, że jest maruda, czy coś. No ale nie zmuszę :) tylko szkoda, że narobiła nadziei wcześniej:)
Moja mama tez mówiła że bedzie siedzieć z Czarkiem jak wróce do pracy, ale na wszelki wypadek zapisaliśmy go do żłobka. I dobrze zrobiliśmy bo po dwóch miesiącach nie miała już do niego siły. Spoko - przewidziałam to😆
 
Ja dziękuję Bogu za naszą Panią Krysię 😀Hanka ja uwielbia, zajmuje się tylko nią. Jak Hanka śpi to ona sobie czyta czy tam krzyżówki rozwiązuje. Takze super jest 😀😀 oddaje połowę pensji ale co mi z tego 😂chociaż ide do pracy pośmieje się 😀 a wiem, że Hanka super się bawi. Myslalam, że będę musiała siedziec z Hanka 3 lata w domu a tu takie mile zaskoczenie ❤️❤️
 
Moja mama tez mówiła że bedzie siedzieć z Czarkiem jak wróce do pracy, ale na wszelki wypadek zapisaliśmy go do żłobka. I dobrze zrobiliśmy bo po dwóch miesiącach nie miała już do niego siły. Spoko - przewidziałam to😆
No ja myślę o żłobku, ale narazie nie ma żadnych ofert pracy... Przeprowadziliśmy się, a ja dalej w kropce.
 
reklama
Do góry