reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Nie właśnie, tylko praca dom, praca dom, a samochodem jezdze tylkoja. mały nie ma więc nie mam pojęcia jak do tego doszło. Stary się śmieje ze jestem ostatnia osobą, która mogłaby to złapać, patrząc na to hak dbam o wlosy
Masakra i wspolczuje. Może ktoś w pracy? Młody raczej mało włosów ma więc byś zauważyła. Ja zawsze się boję że basia z przedszkola przyniesie 😂😂
 
Dziewczyny, co do włosów, ale tym razem dzieciowych - byłyście z maluchami u fryzjera? Czarek ma póki co niezbyt gęste włoski, ale bardzo mu urosły i wygląda to średnio. Do tej pory podcinałam mu sama, ale ja mam do tego dwie lewe ręce - gdzie złapię tam utnę, a chciałabym żeby w żłobku jakoś wyglądał. Ale nie wiem czy fryzjer to dobry pomysł...
 
Dziewczyny, co do włosów, ale tym razem dzieciowych - byłyście z maluchami u fryzjera? Czarek ma póki co niezbyt gęste włoski, ale bardzo mu urosły i wygląda to średnio. Do tej pory podcinałam mu sama, ale ja mam do tego dwie lewe ręce - gdzie złapię tam utnę, a chciałabym żeby w żłobku jakoś wyglądał. Ale nie wiem czy fryzjer to dobry pomysł...
Ja osobiście z małym nie chodzę bo ma krótkie u jasne włoski i nie mam jeszcze potrzeby. Ale koleżanka z synem w wieku mojego Krzyśka chodzi już od kilku miesięcy do fryzjerki, młodej dziewczyny u nas na wsi która ma dobre podejście do dzieci :) ostatni nawet pozwolił się ostrzyc maszynką a nie tylko nożyczkami :)
 
Dziewczyny, co do włosów, ale tym razem dzieciowych - byłyście z maluchami u fryzjera? Czarek ma póki co niezbyt gęste włoski, ale bardzo mu urosły i wygląda to średnio. Do tej pory podcinałam mu sama, ale ja mam do tego dwie lewe ręce - gdzie złapię tam utnę, a chciałabym żeby w żłobku jakoś wyglądał. Ale nie wiem czy fryzjer to dobry pomysł...
Ja się nie przejmuje, tne jak się da 😂
 
Dziewczyny, co do włosów, ale tym razem dzieciowych - byłyście z maluchami u fryzjera? Czarek ma póki co niezbyt gęste włoski, ale bardzo mu urosły i wygląda to średnio. Do tej pory podcinałam mu sama, ale ja mam do tego dwie lewe ręce - gdzie złapię tam utnę, a chciałabym żeby w żłobku jakoś wyglądał. Ale nie wiem czy fryzjer to dobry pomysł...
my juz bylismy 4 razy. Mlody ma geste i mocne włosy. Boki maszynką a gora nozyczki, wlasnie w tym tyg znowu idziemy😉
 
Dziewczyny, co do włosów, ale tym razem dzieciowych - byłyście z maluchami u fryzjera? Czarek ma póki co niezbyt gęste włoski, ale bardzo mu urosły i wygląda to średnio. Do tej pory podcinałam mu sama, ale ja mam do tego dwie lewe ręce - gdzie złapię tam utnę, a chciałabym żeby w żłobku jakoś wyglądał. Ale nie wiem czy fryzjer to dobry pomysł...
Mój Czarek też już ma długie włoski i jak podobają mi się takie ciut dłuższe u chłopca, tak powoli przymierzam się do podcięcia, zwłaszcza z tyłu, ale ja mam do tego 2 lewe plus tępe nożyczki (raz cięłam chłopaka w pandemii i średnio mi to wyszło), a fryzjerów nie znam takich, co by dzieci strzygli 🤷 Wczoraj mu założyłam gumkę na włosy i się wszyscy śmieją, że mam śliczną dziewczynkę 😂
 

Załączniki

  • IMG_20220813_160154.jpg
    IMG_20220813_160154.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Mój Czarek też już ma długie włoski i jak podobają mi się takie ciut dłuższe u chłopca, tak powoli przymierzam się do podcięcia, zwłaszcza z tyłu, ale ja mam do tego 2 lewe plus tępe nożyczki (raz cięłam chłopaka w pandemii i średnio mi to wyszło), a fryzjerów nie znam takich, co by dzieci strzygli 🤷 Wczoraj mu założyłam gumkę na włosy i się wszyscy śmieją, że mam śliczną dziewczynkę 😂
Jaki słodziak🙂
 
Do góry