reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Teraz to ja mam wrazenie, ze rozpetalam ta dyskusje o mowieniu. Moj jest tu najmlodszy, dlatego ja sie Was podpytuje, bo wiem potem czego oczekiwac-albo odwrotnie-czy za duzo nie oczekuje.
My po dwoch dniach adaptacji wzlobku i powiem Wam, ze jestem rozczarowana-dzieci przyjmowane chore-z gilami do pasa i kaszlem i wlasnie Mlody dostal goraczki-czekam 2 miesiace na szczepienie i juz odwolalam na jutro. Kuba w ogole nie jest zainteresowany co sie dzieje w zlobku-robi tam, co mu sie podoba, ale z dziecmi zero interakcji🙈 A wydawalo mi sie, ze bedzie zachwycony i ze to bedzie dla niego super zabawa, ale sie pomylilam. Od 1 wrzesnia ide do nowej pracy i jednak chyba szukam nowej opiekunki.
No przyjmowanie z gilami jest słabe, ale co do zabawy to dwa dni to nic, trochę minie zanim się przyzwyczai. Mój Filip na początku bawił się raczej sam, a teraz już bardziej wchodzi w interakcje z dziećmi, nawet tymi starszymi :)
 
reklama
Teraz to ja mam wrazenie, ze rozpetalam ta dyskusje o mowieniu. Moj jest tu najmlodszy, dlatego ja sie Was podpytuje, bo wiem potem czego oczekiwac-albo odwrotnie-czy za duzo nie oczekuje.
My po dwoch dniach adaptacji wzlobku i powiem Wam, ze jestem rozczarowana-dzieci przyjmowane chore-z gilami do pasa i kaszlem i wlasnie Mlody dostal goraczki-czekam 2 miesiace na szczepienie i juz odwolalam na jutro. Kuba w ogole nie jest zainteresowany co sie dzieje w zlobku-robi tam, co mu sie podoba, ale z dziecmi zero interakcji🙈 A wydawalo mi sie, ze bedzie zachwycony i ze to bedzie dla niego super zabawa, ale sie pomylilam. Od 1 wrzesnia ide do nowej pracy i jednak chyba szukam nowej opiekunki.
Mój Kuba na Kingę mówi Kiga a na Natalie Nata fajnie to mu wychodzi i cały czas za Kinga jest jak gdzies ja usłyszy to wola ja ciągle a dziś to taki oburzony był bo dziadka nie było bo mój ojczym ostatnio cały czas u nas z przerwami bo remontujemy...no stał koło pokoju dziadka i wołaj Andziej 😂nie ma Andzieja 😂
No z tym żłobkiem ciężki temat naprawdę 😔
 
Teraz to ja mam wrazenie, ze rozpetalam ta dyskusje o mowieniu. Moj jest tu najmlodszy, dlatego ja sie Was podpytuje, bo wiem potem czego oczekiwac-albo odwrotnie-czy za duzo nie oczekuje.
My po dwoch dniach adaptacji wzlobku i powiem Wam, ze jestem rozczarowana-dzieci przyjmowane chore-z gilami do pasa i kaszlem i wlasnie Mlody dostal goraczki-czekam 2 miesiace na szczepienie i juz odwolalam na jutro. Kuba w ogole nie jest zainteresowany co sie dzieje w zlobku-robi tam, co mu sie podoba, ale z dziecmi zero interakcji🙈 A wydawalo mi sie, ze bedzie zachwycony i ze to bedzie dla niego super zabawa, ale sie pomylilam. Od 1 wrzesnia ide do nowej pracy i jednak chyba szukam nowej opiekunki.
Ja już nie moge się doczekać adaptacji w żłobku, ale to dopiero dwa ostatnie dni sierpnia. Jestem mega ciekawa zachowania Czarka. Nie nastawiam się że będzie bawił się z dziećmi, bo to jeszcze nie ten czas. W interakcje wchodzą przedszkolaki, takie maluchy bawią się obok siebie. Wogóle nie mam jakiegoś ciśnienia na żłobek, bo jakby nie było to i tak jestem w domu, ale prawdę mówiąc marzy mi się trochę odpoczynku zanim pojawi się córcia. Choć już się nasłuchałam jakie to egoistyczne z mojej strony😅
 
Mój Kuba na Kingę mówi Kiga a na Natalie Nata fajnie to mu wychodzi i cały czas za Kinga jest jak gdzies ja usłyszy to wola ja ciągle a dziś to taki oburzony był bo dziadka nie było bo mój ojczym ostatnio cały czas u nas z przerwami bo remontujemy...no stał koło pokoju dziadka i wołaj Andziej 😂nie ma Andzieja 😂
No z tym żłobkiem ciężki temat naprawdę 😔
Czyli Kubuś poświęcał energię na rozwój mowy a nie na chodzenie🙂 Trochę zazdroszczę, oczywiście pozytywnie, że tak ładnie mówi. U Czarka jeszcze daleka droga, ale narazie się nie napinam. Aż tak bardzo😉
 
Dzieli je 5 lat a więź jaka jest między nimi jest taka piękna ❤️❤️❤️hanka zawsze szuka Basi, pierwsze co ja przytula. Jak ide usypiac Hankę to całuję basie ❤️❤️ bawią się pięknie ❤️dobrze mieć 2 córki!
 

Załączniki

  • received_729266064821427.jpeg
    received_729266064821427.jpeg
    430,9 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry