reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cześć dziewczyny, my właśnie zaczynamy 18 tc. :) Brzuszek z dnia na dzień staje się coraz to większy :D niestety dopadło nas przeziębienie ale staramy się walczyć z tym naturalnymi sposobami. Mam nadzieję, że szybko przejdzie. Powoli myślimy o L4 bo brzuch coraz większy a pogoda też już nie sprzyja. Remonty pokoju dla maleństwa powoli ruszają bo mąż niestety pod koniec roku nie będzie miał na to czasu, ciężki okres w pracy, Więc u nas to trochę wszystko idzie szybciej. :p
My tez robimy pokoj dla dziecka od podstaw 😊
 
reklama
O rany Dziewczyny! Tez mi sie wydaje, ze szybko startujecie z przygotowaniami. Ja myslalam, zeby po polowkowym zaczac. Skraca mi sie szyjka, wiec ciekawe czy ja bede na chodzie, bo juz musze lezec🤦‍♀️
Niewiem ja wtym miesiacu do szpitala rzeczy kupilam i butelki6 i 300zl poszlo to sie tak wydaje a gdzie tam jeszcze wozek i reszta pierdolek😂
 
Hey dziewczyny :)
Ktoś pomoże z interpretacja wyszły mi liczne bakterie w moczu i obecne azotyny :/
Co dalej ? Jechać jutro na psoiew moczu ?
 

Załączniki

  • FBA79780-2117-4BDD-B224-DAD268A4FF64.jpeg
    FBA79780-2117-4BDD-B224-DAD268A4FF64.jpeg
    40,2 KB · Wyświetleń: 60
Biedronka niedawno wprowadziła do regularnej sprzedaży. Pierwszy raz się pojawiło w grudniu przy okazji sylwka, później jakiś czas nie bylo, ale teraz ponoć jest w stałej ofercie
Kupilam dzisiaj w Biedronce 😁 ale niestety jestem zawiedziona. Co prawda rzeczywiscie nie smakuje jak zepsuty jabol - jak inne wina 0% ktore próbowalam, ale niestety wina mi to nie przypomina :((( chyba za bardzo sie nastawilam 😄
 
Też jestem taka niziutka jak Ty i na pewno przybylo tu i tam cm i kg, ale ja tam akurat ciesze sie z tego, bo taki ciążowy przyrost jest miim zdaniem mega kobiecy i wole miec takie ksztalty [emoji3]

Przy ciąży z Kornelką łącznie przybrałam 18 kg i chyba nie wygladalam jaak potworek [emoji38] pierwsze zdjecie tydzien przed porodem, a drugie jakos 6 tygodni przed [emoji4]
Ja np zakupilam juz parę drobiazgów takich jak otulacz, poduszka typu c, i inne rzeczy fajne [emoji3059] nie mogę się doczekać tych różowych ubranek ( bedzie dziewczynka ) [emoji847]

Mam tez do Was male pytanko.. czy przytylyscie w biodrach ? Ja mam juz 16 tc i te 2 cm mi tam przybylo. Boje sie ze bede potworem [emoji3061]
Przy moim wzroście 158 cm moze to wyglądać conajmniej beznadziejnie.
Screenshot_2020-09-03-23-21-56-1.jpeg
Screenshot_2020-09-03-23-22-33-1.jpeg
 
Też jestem taka niziutka jak Ty i na pewno przybylo tu i tam cm i kg, ale ja tam akurat ciesze sie z tego, bo taki ciążowy przyrost jest miim zdaniem mega kobiecy i wole miec takie ksztalty [emoji3]

Przy ciąży z Kornelką łącznie przybrałam 18 kg i chyba nie wygladalam jaak potworek [emoji38] pierwsze zdjecie tydzien przed porodem, a drugie jakos 6 tygodni przed [emoji4]
Zobacz załącznik 1171917Zobacz załącznik 1171918

A waga mi pokazala ze nadal nic na plusie nie mam moze ta 3ciaza inna bedzie w 1 mialam 14kg a w 2 ciazy 12kg...a tu mamy juz 15t6d
 
jeszcze spokojnie masz 25 tygodni na to aby waga byla na plusie takze na pewno kg przybedą [emoji3] w pozniejszych etapach ciazy malenstwa zaczynaja coraz szybciej rosnac i wiecej wazyc, potrzebuja coraz wiecej miejsca i tez pewnie moze i wiecej skladnikow odzywczych aby to wszystko sie dzialo takze ja jestem pewna, że do konca stycznia znowu bede na plusie i dobije na pewno do 60 kg [emoji3][emoji23] ale uwielbiam te kg i kraglosci takze kwestia podejscia [emoji38]
A waga mi pokazala ze nadal nic na plusie nie mam moze ta 3ciaza inna bedzie w 1 mialam 14kg a w 2 ciazy 12kg...a tu mamy juz 15t6d
 
jeszcze spokojnie masz 25 tygodni na to aby waga byla na plusie takze na pewno kg przybedą [emoji3] w pozniejszych etapach ciazy malenstwa zaczynaja coraz szybciej rosnac i wiecej wazyc, potrzebuja coraz wiecej miejsca i tez pewnie moze i wiecej skladnikow odzywczych aby to wszystko sie dzialo takze ja jestem pewna, że do konca stycznia znowu bede na plusie i dobije na pewno do 60 kg [emoji3][emoji23] ale uwielbiam te kg i kraglosci takze kwestia podejscia [emoji38]
Hehe napewno beda kg na plusie😂
 
Hey dziewczyny :)
Ktoś pomoże z interpretacja wyszły mi liczne bakterie w moczu i obecne azotyny :/
Co dalej ? Jechać jutro na psoiew moczu ?
Hej, ja też miałam w moczu liczne bakterie i do tego 500 leukocytów w moczu, powtarzałam badanie i niestety wyszły tak samo ale zrobiłam posiew moczu i tam nie wykazało żadnych bakterii 🙂 dlatego myślę żebyś nie zwlekała z posiewem i miała pewność, będzie dobrze, zobaczysz 🙂
 
reklama
Też jestem taka niziutka jak Ty i na pewno przybylo tu i tam cm i kg, ale ja tam akurat ciesze sie z tego, bo taki ciążowy przyrost jest miim zdaniem mega kobiecy i wole miec takie ksztalty [emoji3]

Przy ciąży z Kornelką łącznie przybrałam 18 kg i chyba nie wygladalam jaak potworek [emoji38] pierwsze zdjecie tydzien przed porodem, a drugie jakos 6 tygodni przed [emoji4]
Zobacz załącznik 1171917Zobacz załącznik 1171918

Wyglądasz przepięknie 😍 wcale nie widac zeby Ci przybyło tu i tam 😀 ja to lekką obsesje mam na punkcie swojej sylwetki i jakies chore przerazenie przed przytyciem z powodu mojej przeszlosci. Ale pocieszam sie ze moze nie bedzie tak strasznie ☺
 
Do góry