reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

O rany Dziewczyny! Tez mi sie wydaje, ze szybko startujecie z przygotowaniami. Ja myslalam, zeby po polowkowym zaczac. Skraca mi sie szyjka, wiec ciekawe czy ja bede na chodzie, bo juz musze lezec🤦‍♀️
 
reklama
O rany Dziewczyny! Tez mi sie wydaje, ze szybko startujecie z przygotowaniami. Ja myslalam, zeby po polowkowym zaczac. Skraca mi sie szyjka, wiec ciekawe czy ja bede na chodzie, bo juz musze lezec🤦‍♀️
Ale czym jest wymiar Twojej definicji "szybko"? 😀
Szybko bo co...?
Ja uważam, że:
A- lepiej być przygotowanym wcześniej niż nie być.
B- lepiej jest rozłożyć tak duże wydatki na okres kilku miesięcy a nie kupować wszystko na ostatnie 2 msc. Czy tam kiedy jest uważane "nie szybko"
C- obecne zagrożenie ciąży jest takie samo jakie będzie za dwa, trzy czy nawet 4 tygodnie. A znam już dwie historie z otoczenia gdzie urodzono martwe dziecko i okazywało się to w dzień porodu. Więc. Nie da się przewidzieć. Jeśli ma się wydarzyć coś złego to się wydarzy niezależnie od tego kiedy kupisz łóżeczko 😆
 
O rany Dziewczyny! Tez mi sie wydaje, ze szybko startujecie z przygotowaniami. Ja myslalam, zeby po polowkowym zaczac. Skraca mi sie szyjka, wiec ciekawe czy ja bede na chodzie, bo juz musze lezec🤦‍♀️
U mnie 15 tydzien i jeszcze żadnych przygotowań. Tez do połówkowych chce zaczekać. Mam tylko ręcznik kąpielowy kupiony przez męża kilka lat temu 😉Dziś go wyciągnęłam z szafy żeby sprawdzić czy przetrwał 😉takie są te moje przygotowania na ten moment...
 
A połówkowe mam za dwa tygodnie więc szczerze? Nie robi mi różnicy czy mebelki kupiłam dziś czy kupię za dwa tygodnie bo z definicji byłoby tak samo "szybko" 😀
 
U mnie 15 tydzien i jeszcze żadnych przygotowań. Tez do połówkowych chce zaczekać. Mam tylko ręcznik kąpielowy kupiony przez męża kilka lat temu 😉Dziś go wyciągnęłam z szafy żeby sprawdzić czy przetrwał 😉takie są te moje przygotowania na ten moment...
Ja mam 19 tydzień a połówkowe za dwa tyg. W sumie Miesiąc temu też nic nie miałam prócz jednych bodziaków kupionych do zdjęcia z USG 😂
 
Ale czym jest wymiar Twojej definicji "szybko"? 😀
Szybko bo co...?
Ja uważam, że:
A- lepiej być przygotowanym wcześniej niż nie być.
B- lepiej jest rozłożyć tak duże wydatki na okres kilku miesięcy a nie kupować wszystko na ostatnie 2 msc. Czy tam kiedy jest uważane "nie szybko"
C- obecne zagrożenie ciąży jest takie samo jakie będzie za dwa, trzy czy nawet 4 tygodnie. A znam już dwie historie z otoczenia gdzie urodzono martwe dziecko i okazywało się to w dzień porodu. Więc. Nie da się przewidzieć. Jeśli ma się wydarzyć coś złego to się wydarzy niezależnie od tego kiedy kupisz łóżeczko 😆
To fakt, nie ma nigdy pewnosci nawet podczas porodu moze cos wyjsc nie tak chociaż to wcale pocieszajace nie jest...
No ale czekanie z zakupami po porodzie to jednak tez nierealne😆

Ja to jednak jakas taka nienormalnie ostrozna z tym wszystkim jestem, nawet o ciaży powiedzielismy najblizszej rodzinie dopiero w ten weekend, w sumie ze wzgledu na męża bo on juz sie nie mogl doczekac zeby powiedziec 😉 ja trzymalabym to dla siebie jak najdluzej, chociaz nie powiem jak mama i siostra sie rozplakaly z radosci to wcale juz nie żałowalam ze powiedzielismy mimo moich dziwnych lęków 😉
 
Hej, u mnie 15+6 i też jeszcze niczego nie urządzamy z mężem, ale to dlatego że mój mąż jest taki narwany, że jak przyjdzie do urządzania pokoiku to zrobi to w dwa dni 😁 ale byłam dziś u siostry i przeglądalysmy malutkie ubranka po jej maluszkach i tak się już nie mogę swojej kruszynki doczekać 🙂
 
Ja np zakupilam juz parę drobiazgów takich jak otulacz, poduszka typu c, i inne rzeczy fajne 🥰 nie mogę się doczekać tych różowych ubranek ( bedzie dziewczynka ) 🤗

Mam tez do Was male pytanko.. czy przytylyscie w biodrach ? Ja mam juz 16 tc i te 2 cm mi tam przybylo. Boje sie ze bede potworem 🥴
Przy moim wzroście 158 cm moze to wyglądać conajmniej beznadziejnie.
 
Ja narazie robię listy. Co mam,co muszę dokupić i ile mnw mnie to wyniesie. Narazie nie biorę się za ciuchy. Kupować narazie nie kupuje, ale dlatego, że nie mam jak tego zmagazynowac. No chyba,że trafie na jakąś megaokazje, to nie będę się zastanawiać. Planuje kupować w okolicy listopada,bo w grudniu to już świąteczne wydatki,a w styczniu już mieć wszystko przygotowane
 
reklama
Do góry