reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny wesołych świąt 🥰🥰
 

Załączniki

  • received_610371156957606.jpeg
    received_610371156957606.jpeg
    80,3 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Chyba zjadlam tyle, że przytyje 5kg😂😂😂😂 sisia miala jedna drzemke dzis 30 min ale zmeczona padła. Ja też zmeczona bo od 10 rano dzis zaczęliśmy świętowanie!
 
Chyba zjadlam tyle, że przytyje 5kg😂😂😂😂 sisia miala jedna drzemke dzis 30 min ale zmeczona padła. Ja też zmeczona bo od 10 rano dzis zaczęliśmy świętowanie!
A ja właśnie drugi dzień i głodna na wieczór, właśnie nałożyłam sobie sałatkę od mamy 😂 słodkiego na raz za dużo nie zjem, a obiad prawie na stojąco, bo wydziczałe kuzynostwo się do Czarka dorwało 🤦 dopiero jak wszyscy pojechali i zostaliśmy tylko my z moimi rodzicami, to raz, że nastała cisza, a dwa Czarek przestał być marudny i rozkręcił się do tego stopnia, że wstawać próbował co chwilę 😱
 
U nas dzisiaj rano Matylda wstała i oczy zaropiałe, miałam właśnie teleporadę, lekarz dzwonił przed północą 😳 Dostała krople z antybiotykiem. Mam nadzieję, że Ida nie złapie 😕
 
reklama
U nas młoda swieta znosi całkiem całkiem. Wigilie myslalam ze odchoruje w nocy bo takie zamieszanie ale było super. Spala cala noc. Wczorsj dzień spędziliśmy u tesciow ale sie wściekłam bo brat meza przyszedlz córką ktora miala gila po sam pas.... wiec zrobilam staremu awanturę bj jak się zebrałam do domu z małą to stwierdxil ze nie chce h jegj rodziny spędzać świat;D a wieczorem mloda si3 zaczela gilac ale zauważyłam ze wyszly dwie dolne dwójki.... wiec mam nadzieje ze to od tego...
A dzis juz zostajemy w domku i odpoczywaj cały dzień....
 
Do góry