reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Norma dla ciężarnych jest 92 i tego się trzymajmy, wiec Twój wynik jest w normie [emoji3] Jedynie, jeśli Cię to martwi to zmień troszkę nawyki żywieniowe na niskie IG tzn. Owoce tylko do posiłki i najpóźniej do 16, 4/5 posiłków, wyeliminowanie maki pszennej, bardzo dużo warzyw, kawa z mlekiem jak pijesz to też tylko do posiłku [emoji3]
Ja mam 90,4 czy powinnam się martwić? [emoji848]
Niby norma jest do 99.
 
U mnie na pierwszym badaniu, które robiłam w laboratorium w szpitalu wyszło 100. Lekarz zalecił ponowne badanie, ale w prywatnym laboratorium i wyszło 80. Koszt nie jest duży, więc może spróbuj zrobić jeszcze raz prywatnie.
Nie chce się nakręcać więc poczekam do wizyty 10.08 .
Norma dla ciężarnych jest 92 i tego się trzymajmy, wiec Twój wynik jest w normie [emoji3] Jedynie, jeśli Cię to martwi to zmień troszkę nawyki żywieniowe na niskie IG tzn. Owoce tylko do posiłki i najpóźniej do 16, 4/5 posiłków, wyeliminowanie maki pszennej, bardzo dużo warzyw, kawa z mlekiem jak pijesz to też tylko do posiłku [emoji3]
Powiem szczerze, że do tej pory się nie martwiłam , dopiero jak któraś z dziewczyn napisała o tym, to zaczęłam się zastanawiać 😉
 
Dziewczyny, jestem w 9 tc. Robilam wszystkie badania, mialam kontakt przed ciaza z dzieckiem z cytomegalią. Odebrałam wyniki teściowa straszy mnie że jest źle że mam jak najszybciej iść do lekarza, jej internista powiedzial ze wyniki sa zle, mowil o wszystkich wadach dziecka jakie moga byc.
Wizytę u ginekolog mam pod koniec sierpnia dopiero ale wszędzie czytam że jeśli IgG jest wysokie to znaczy że mam przeciwciala i mam być spokojna, co o tym sądzicie? Załączam zdjęcie wyników
 

Załączniki

  • 20200730_101815.jpg
    20200730_101815.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry