Są w biedrze jeszcze, są też wielorazowe do kupienia w internecieZastanawiam się czy majtki do wody są tylko z babydream?
reklama
rosenberg
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 18 Wrzesień 2020
- Postów
- 2 541
A dlaczego taka decyzja? Pytam z czystej ciekawościchciałabym zacząć od września, najpóźniej od października.
bo chce się od tego uwolnić troche już mam dość ale odkładam to w czasie, z jednej strony dlatego bo mamy urlop zaplanowany, a z drugiej jakoś ciężko mi podjąć tą definitywną decyzje o odstawieniu.A dlaczego taka decyzja? Pytam z czystej ciekawości
My ze starym idziemy 1 października na bal, także musze odciąć w domu karmienie nocne piersiąbo chce się od tego uwolnić troche już mam dość ale odkładam to w czasie, z jednej strony dlatego bo mamy urlop zaplanowany, a z drugiej jakoś ciężko mi podjąć tą definitywną decyzje o odstawieniu.
rosenberg
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 18 Wrzesień 2020
- Postów
- 2 541
Wy to macie luksusyMy ze starym idziemy 1 października na bal, także musze odciąć w domu karmienie nocne piersią
Ja już się nie mogę doczekać aż się trochę odkopiemy z tą chałupa i wyjdziemy na prosta. Wtedy zostawiamy młodego u dziadkow i idziemy na kolację
Nie, bo potem mu zmierzyła dwa razy w odstępie czasu i miał normalną temperaturę. Nie miał żadnych objawów infekcji, ani gorączki wcześniej, więc pewnie to z nerwów i od płaczu, bo potem ani razu już nie miał podwyższonej temperatury. Chociaż ja pewnie nie zgodziłabym się na szczepienie, gdyby była jakakolwiek wątpliwość.Zrobili mu szczepienie że stanem podgorączkowym?
Ja mam na noc i piżamki i rampersy a na zimę śpiochy i w sumie najlepsze te jednoczęściowe, bo koszulka od piżamki lubi wyłazić ze spodenek jak nie zasypia od razu tylko wariuje, a jak już zaśnie to nie bardzo jest możliwość wsadzenia tej koszulki, żeby nie rozbudzićDziewczyny, planuje młodemu kupić pidzamki na jesień i teraz moje pytanie do tych co już mają dzieci. Lepiej kupić rampersa do spania czy dwuczęściowa pidzamke? Ja byłam za pidzamka ale mama mi radzi, że lepiej rampersa.
E moja siostra ma chłopca i dziewczynkę, to dziewczynka (niedługo 3 latka) teraz takie jazdy urządza, że się drze bez powodu i chuligani jak starszy brat, także wszystko zależy od charakteru, wychowania itd. a nie tylko płci. Ja zakładałam, że mój będzie spokojny po ojcu, ale po ostatnich akcjach to już sama nie wiemI tak bd syf wczoraj nad jezioro przyjechał do nas meza kuzyn z synem 2 letnim, bozee jakie dziecko żywe, mówił, że w domu mają normalnie pomazane wszędzie ściany jak w melinie potrafi się drzec 3 h żeby dostać mazak że niby po kartce malować i tak z obserwacji wszystkich dzieci cieszę się, że mam dziewczynki są grzeczniejsze, milutkie i przytulankia chłopcy to łobuziaki i podobno chłopców gorzej odpieluchowac
sandra0777
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 21 Sierpień 2020
- Postów
- 637
Podobalo mi sie Kinderkraft Fini, ale ma niskie podparcie, wiec wzielam Kinderkraft Tixi-kolezanka mi polecila, bo dobre podparcie, podnozek, 2 tace, wkladka wodoodporna i do prania-chociaz podobno nie odbarwia sie po marchewce (to moja duza watpliwosc).Jakie kupiłaś?
reklama
sandra0777
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 21 Sierpień 2020
- Postów
- 637
TakieJakie kup
Jakie kupilas? Bo ja sama juz nie wiem co chce
Załączniki
Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 10
- Wyświetleń
- 2 tys
- Odpowiedzi
- 18 tys
- Wyświetleń
- 1M
- Odpowiedzi
- 7 tys
- Wyświetleń
- 444 tys
- Odpowiedzi
- 20 tys
- Wyświetleń
- 1M
Podziel się: