reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja też jem wszystko oczami. Kupuję to na co mam ochotę a potem aż wstyd się przyznać wyrzucam. A nie cierpię marnowania jedzenia. Młodości jakby zelzaly trochę. Jest zgaga senność ogólny brak mocy. Mięso dla mnie mogłoby nie istnieć. Na okrągło jem jajka, humus, sałatę grecka, ser żółty. Gotowanie nie należy do przyjemnych czynności. Ogólnie organizm zwariował ! ;-)
 
reklama
A ja mam dietę cukrzycowa i nie mogę szaleć ☹️ a tak czasem chciałoby się...😊A jak jest u Was z wagą?macie coś na plusie czy narazie stoi w miejscu
 
A ja mam dietę cukrzycowa i nie mogę szaleć ☹️ a tak czasem chciałoby się...😊A jak jest u Was z wagą?macie coś na plusie czy narazie stoi w miejscu
Ja na pewno przytyłam, to 8 tydzień a już mi brzuch wystaje i mi we wszystkim ciasno 😂 strach pomyśleć co będzie dalej 😁😁
 
Pocieszmy się tym, że z każdym dniem ryzyko drastycznie spada a po 13 TC to będzie ok. 2%[emoji846] trzeba być dobrej mysli.
Dziewczyny czy wszystkie z Was wybierają się na badania prenatalne?
Ja w pierwszej ciąży nie byłam, chodziły tylko kobiety po 35 r. I z problemami z ciążą a teraz to chyba już standard...
Wyczekuję z wytęsknieniem 2go trymestru, może wtedy trochę odetchnę.
Chociaż już teraz zauważyłam znaczną poprawę humoru i bardzo się cieszę że swojego stanu :)
Ja się wybieram. Jak będzie dobrze to uspokoję głowę. A jakby coś (tfu tfu) wyszło nie tak to będzie czas na ewentualną reakcję. Skoro istnieją możliwości to czemu nie skorzystać?
W pierwszej ciąży miałam tylko połówkowe prenatalne.
Witam kochane mam termin na 18 lutego to moja 3 ciąża. I tu mam pytanko czy macie mdłości nie do zniesienia? U mnie to jakaś makabra całe dnie a apetyt jest bardzo mizerny, wmuszam w siebie jedzenie, żeby malenstwo miało z czego brac korzyśći. Jak sobie radzicie z apetytem, co jecie ? Ja mam wstręt do mięsa w sumie prawie ze do wszystkiego [emoji17]
U mnie mdłości mega (chociaż nie wymiotuję). Najgorzej, że jak zjem to mnie mdli i jak nie zjem to jeszcze gorzej. Więc tak podskubuję cały czas jakieś kanapeczki. Nic ambitnego.
Mnie dziewczyny wzięło od wczorsj na myślenie jak tutaj przemeblować pokoik małej żeby zmieściło się wszytsko dla dwójki i dziś przesuwałam łóżeczko i meble [emoji16]

Początek września będziemy odświeżać mieszkanie i malowanie i tam w pokoiku już myśle nad kolorem delikatny miętowy, bo są białe meble [emoji3526] do tego szukam już delikatnych dodatkow, jak będzie druga córcia to już mam dużo pomysłów także dopadło mnie już [emoji23]
My właśnie zaczynamy wykańczać nasz pierwszy dom. To będzie dopiero ekstremalne wicie gniazda [emoji3]
Ja też jem wszystko oczami. Kupuję to na co mam ochotę a potem aż wstyd się przyznać wyrzucam. A nie cierpię marnowania jedzenia. Młodości jakby zelzaly trochę. Jest zgaga senność ogólny brak mocy. Mięso dla mnie mogłoby nie istnieć. Na okrągło jem jajka, humus, sałatę grecka, ser żółty. Gotowanie nie należy do przyjemnych czynności. Ogólnie organizm zwariował ! ;-)
A ja mam dietę cukrzycowa i nie mogę szaleć [emoji3525] a tak czasem chciałoby się...[emoji4]A jak jest u Was z wagą?macie coś na plusie czy narazie stoi w miejscu
Boję się wejść na wagę [emoji85] jeszcze po poprzedniej ciąży mi kg zostały :)
 
Jak się bąbel zasiedzi w brzuszku to tak [emoji16]
Chociaż córcia była punktualna i 4 sierpnia 2018 dzień terminu urodziłam, a tutaj licze że albo będą walentynki albo 10 luty urodziny tatusia bąbelka [emoji16]
Ja mam termin na 20.02.
Pierwszy synek tydzień kazał na siebie czekać.
Teraz zobaczymy jak będzie.
14.02 będziemy z mężem obchodzić 10. rocznicę spotkania, naprawdę byłaby to super data :)
 
Wyczekuję z wytęsknieniem 2go trymestru, może wtedy trochę odetchnę.
Chociaż już teraz zauważyłam znaczną poprawę humoru i bardzo się cieszę że swojego stanu :)
Ja się wybieram. Jak będzie dobrze to uspokoję głowę. A jakby coś (tfu tfu) wyszło nie tak to będzie czas na ewentualną reakcję. Skoro istnieją możliwości to czemu nie skorzystać?
W pierwszej ciąży miałam tylko połówkowe prenatalne.U mnie mdłości mega (chociaż nie wymiotuję). Najgorzej, że jak zjem to mnie mdli i jak nie zjem to jeszcze gorzej. Więc tak podskubuję cały czas jakieś kanapeczki. Nic ambitnego.My właśnie zaczynamy wykańczać nasz pierwszy dom. To będzie dopiero ekstremalne wicie gniazda [emoji3]Boję się wejść na wagę [emoji85] jeszcze po poprzedniej ciąży mi kg zostały :)
My we wrześniu chcemy zaczac stawiac a w sttczniu mieszkać:) bo tu w mieszkaniu z 3 dzieci nie da się juz
 
reklama
Do góry