reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej jak tam dziewczyny? Kolejny dzien bedzie pracowity u mnie 😆
Ja mam dosyć 🙁 Czuję się jak wrak, a można powiedzieć, że noce przesypiam (6,7h), bo chłopak wstaje. Do tego wczoraj miałam chyba zastój mleka w piersi, ból niesamowity, lecieć nie chciało, nadal boli... Może przez to, że w nocy nie karmię/nie odciągam, ale w nocy jestem zombie, może jak rana się w końcu zagoi, łatwiej będzie wstawać. Do tego okropny ból głowy (a głowa to mnie życiu chyba jeszcze mnie bolała) i zimno mi było strasznie, do tego ostatnio budzę się cała mokra, więc chyba i mnie dopadły te pociążowe poty 😢
 
reklama
Hej [emoji2]
My wczoraj byliśmy na usg bioderek. Z bioderkami wszystko okej, ale lekarz sprawdzał Krzysiowi też jąderka i powiedział że ma wodniaka. Ale żeby się tym nie przejmować bo to znika do drugiego roku życia i trzeba tylko obserwować czy się nie powiększa.
Noc mam w miarę przespaną, mały się obudził 2 razy, zjadł, ponosiłam go do odbicia i zasypiał. Ostatecznie obudził się o 6 i koniec spania. Ok 8 zasnął na chwilę, obudził się i dopiero teraz po kolejnym jedzeniu śpi [emoji38] na szczęście teraz jak nie śpi to w większości nie płacze tylko się rozgląda. Upatrzył sobie lampę w salonie bo jest biało-szaro-czarna a ponoć pierwsze dzieci rozpoznają właśnie te kolory [emoji3]
Hej jak tam dziewczyny? Kolejny dzien bedzie pracowity u mnie [emoji38]
 
Ja mam dosyć 🙁 Czuję się jak wrak, a można powiedzieć, że noce przesypiam (6,7h), bo chłopak wstaje. Do tego wczoraj miałam chyba zastój mleka w piersi, ból niesamowity, lecieć nie chciało, nadal boli... Może przez to, że w nocy nie karmię/nie odciągam, ale w nocy jestem zombie, może jak rana się w końcu zagoi, łatwiej będzie wstawać. Do tego okropny ból głowy (a głowa to mnie życiu chyba jeszcze mnie bolała) i zimno mi było strasznie, do tego ostatnio budzę się cała mokra, więc chyba i mnie dopadły te pociążowe poty 😢
Ja dzis spalam z 4 h i czuje sie jak zombie 😂poszlam spac okolo polnocy (serialiki z mezem) usnelam i mloda wstala od razu na jedzenie 😂na 6.30 budzik, sniadanie dla starego do pracy wyszykowac starsza do przedszkola. Musze sie umalowac boo masakra sie czuje. Nawet mysle czy z młodą sie nie przespac ale mam oboad do zrobienia, sprzatanie
 
Hej [emoji2]
My wczoraj byliśmy na usg bioderek. Z bioderkami wszystko okej, ale lekarz sprawdzał Krzysiowi też jąderka i powiedział że ma wodniaka. Ale żeby się tym nie przejmować bo to znika do drugiego roku życia i trzeba tylko obserwować czy się nie powiększa.
Noc mam w miarę przespaną, mały się obudził 2 razy, zjadł, ponosiłam go do odbicia i zasypiał. Ostatecznie obudził się o 6 i koniec spania. Ok 8 zasnął na chwilę, obudził się i dopiero teraz po kolejnym jedzeniu śpi [emoji38] na szczęście teraz jak nie śpi to w większości nie płacze tylko się rozgląda. Upatrzył sobie lampę w salonie bo jest biało-szaro-czarna a ponoć pierwsze dzieci rozpoznają właśnie te kolory [emoji3]
Chyba kazda moja koleżanka ktora ma chlopca wlasnie byly wodniaki na jaderkach, i wszystkim zniknęły 😁
 
Ja mam dosyć 🙁 Czuję się jak wrak, a można powiedzieć, że noce przesypiam (6,7h), bo chłopak wstaje. Do tego wczoraj miałam chyba zastój mleka w piersi, ból niesamowity, lecieć nie chciało, nadal boli... Może przez to, że w nocy nie karmię/nie odciągam, ale w nocy jestem zombie, może jak rana się w końcu zagoi, łatwiej będzie wstawać. Do tego okropny ból głowy (a głowa to mnie życiu chyba jeszcze mnie bolała) i zimno mi było strasznie, do tego ostatnio budzę się cała mokra, więc chyba i mnie dopadły te pociążowe poty 😢
Ja też się w nocy mokra budzę. Dziś jak wstawałam przebrać i nakarmić Małą, to za każdym razem zmieniałam koszulę, bo wyciskać by można było :/

Może spróbuj jednak w nocy karmić/odciągać żeby dodatkowego problemu sobie nie narobić? Jak chłopak i tak wstaje to mógłby Ci podawać maluszka lub laktator.
 
Właśnie mała wstała z płaczem,bo głodna 🤣 parę pobudek w nocy, ale jest ok 😁 a co będziesz robiła? :)
Do tego właśnie ją przebierałam, bo kupka, a jak ona robi, to muszę zaraz drugiego pampersa podkładać i zdawało się, że już zrobiła, a ta nagle jak z armaty, aż na dywan kupa poleciała 🤣🤣🤣
Sprzatala ciuchy bo dostalam od przyjaciolki tyle worow z ciuchami dla malego ze sklep moglabym otworzyc😂😂😂poupychane sa w lozkach i posegregowane😂
 
Ja mam dosyć 🙁 Czuję się jak wrak, a można powiedzieć, że noce przesypiam (6,7h), bo chłopak wstaje. Do tego wczoraj miałam chyba zastój mleka w piersi, ból niesamowity, lecieć nie chciało, nadal boli... Może przez to, że w nocy nie karmię/nie odciągam, ale w nocy jestem zombie, może jak rana się w końcu zagoi, łatwiej będzie wstawać. Do tego okropny ból głowy (a głowa to mnie życiu chyba jeszcze mnie bolała) i zimno mi było strasznie, do tego ostatnio budzę się cała mokra, więc chyba i mnie dopadły te pociążowe poty 😢
Musisz odciagac bo zapalenia dostaniesz
 
Hej [emoji2]
My wczoraj byliśmy na usg bioderek. Z bioderkami wszystko okej, ale lekarz sprawdzał Krzysiowi też jąderka i powiedział że ma wodniaka. Ale żeby się tym nie przejmować bo to znika do drugiego roku życia i trzeba tylko obserwować czy się nie powiększa.
Noc mam w miarę przespaną, mały się obudził 2 razy, zjadł, ponosiłam go do odbicia i zasypiał. Ostatecznie obudził się o 6 i koniec spania. Ok 8 zasnął na chwilę, obudził się i dopiero teraz po kolejnym jedzeniu śpi [emoji38] na szczęście teraz jak nie śpi to w większości nie płacze tylko się rozgląda. Upatrzył sobie lampę w salonie bo jest biało-szaro-czarna a ponoć pierwsze dzieci rozpoznają właśnie te kolory [emoji3]
No ja mam ksiazeczki czarno biale😆
 
reklama
Do góry