reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No dla mnie właśnie to budzenie też jest bez sensu, bo potem nie mogę go uśpić :/ Ale boję się, że wtedy całą noc by mi się nie obudził a ja bym słodko spala 😂 zobaczymy jutro na wizytacji położnej jak przybiera i powoli będę karmić na żądanie, bo pilnowanie tych godzin to jakiś kosmos 🤯
Pewnie sluchaj brzucha swojego dziecka 😁uwierz, ze jak poczuje glod to go usłyszysz 😂ja wlasnie slysze z drugiego pokoju 😂
 
reklama
Ja tak miałam w szpitalu. Kazali mi wybudzac. A moja spala w najlepsze, albo wybudzona pkakala, a i tak nie jadla na zawolanie..w domu jeszcze przez weekend tak z nią walczyłam... od poniedzialku je kiedy chce i jak długo chce.... efekt... jest karmiona dalej tylko piersią, jest dużo spokojniejsza, potrafi przespac w nocy kilka godzin... i jest super. Polecam słuchač žołądka dziecka🤷‍♀️🥰🙂
Pewnie sluchaj brzucha swojego dziecka 😁uwierz, ze jak poczuje glod to go usłyszysz 😂ja wlasnie slysze z drugiego pokoju 😂
W dzień to jeszcze daje znać, ale boje się tej nocy... Albo, że jak już się rozryczy to mnie nie obudzi, podobno kilka razy płakał w nocy jak go chłopak wybudził, a ja nic nie słyszałam 😱🙈
 
W dzień to jeszcze daje znać, ale boje się tej nocy... Albo, że jak już się rozryczy to mnie nie obudzi, podobno kilka razy płakał w nocy jak go chłopak wybudził, a ja nic nie słyszałam 😱🙈
Jak ty go nie uszlysz do chlopak usłyszy takze nie bój sie 😁😁 ja dzisiaj mam spadek mocy. Czuje sie jak wrak
 
reklama
Hej jak tam dziewczyny? Kolejny dzien bedzie pracowity u mnie 😆
Właśnie mała wstała z płaczem,bo głodna 🤣 parę pobudek w nocy, ale jest ok 😁 a co będziesz robiła? :)
Do tego właśnie ją przebierałam, bo kupka, a jak ona robi, to muszę zaraz drugiego pampersa podkładać i zdawało się, że już zrobiła, a ta nagle jak z armaty, aż na dywan kupa poleciała 🤣🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
Do góry