reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja też nie umiem na kilka postów jednocześnie, wolę każdemu z osobna odpisać lub zapytać. W telefonie ciężko to ogarnąć, może przy kompie jest łatwiej, ale u mnie komp wiecznie zajęty.

A ja jutro mam wizytę i już odliczam godziny...

Dziewczyny bolą was pachwiny?
Też mam jutro wizytę. Trochę się boję czy wszystko jest ok. Mnie czasem delikatnie kłuje przy prawej pachwinie. Pewnie się wszystko rozciąga...
Myslniczek nie obrażaj się tylko wracaj do nas!!! Też mi ciężko czytać wszystkie posty ale to wolne forum każdy może pisać jak chce. A jak ma być nudno przez 9 miesięcy to coś trzeba robić nie? 😉
 
reklama
Oooo😍



Podobno to wina hormonów rozluźniających miednicę. Przynajmniej tak wyczytałam.

Czytacie jakieś książki o ciąży i porodzie? Podobno "w oczekiwaniu na dziecko" jest sensowną pozycja.
Mój niemąż zaopatrzył mnie już w kilka książek. Na razie przeczytałam o 1 trymestrze w każdej i jednak książka "Ciąża" jak dla mnie lepsza. W oczekiwaniu na dziecko jest pisana w stylu pytań przyszłych matek i odpowiedzi. Jak ktoś lubi taki styl to spodoba mu się też książka.
 

Załączniki

  • IMG_20200628_215030.jpg
    IMG_20200628_215030.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 48
  • IMG_20200628_215020.jpg
    IMG_20200628_215020.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 51
Też mam jutro wizytę. Trochę się boję czy wszystko jest ok. Mnie czasem delikatnie kłuje przy prawej pachwinie. Pewnie się wszystko rozciąga...
Myslniczek nie obrażaj się tylko wracaj do nas!!! Też mi ciężko czytać wszystkie posty ale to wolne forum każdy może pisać jak chce. A jak ma być nudno przez 9 miesięcy to coś trzeba robić nie? 😉
A w którym jesteś tyg? Sorki, że nie pamiętam ale tyle nas tu jest, że już nie wiem która kiedy i jak😉
 
Nic nie szkodzi też nie bardzo pamiętam przez natłok wątków. Mamy 6 tydzień wg obliczen termin porodu 26 lutego.
A już teraz pamiętam😂. Na którą masz wizytę? Ja na 16.30Wiecie jak u mnie kiepsko z pamięcią?jestem taka rozkojarzona, że masakra jakaś. Idę po coś do pokoju i zapominam po co i robię coś innego, a po godz mi się przypomina co miałam zrobić. W pierwszej ciąży też tak miałam.
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć? 6tyg dzisiaj, wiec jeszcze wczesna ciaza.
Ciężkie miesiące za mną, Jestem po stracie synka w lutym i powoli, choć nieśmiało rozbudzam nadzieje, ze tym razem się uda..
Pozdrawiam was wszystkie. Wierze ze z wami może być łatwiej.
Witaj w naszym dużym gronie:)
 
A już teraz pamiętam😂. Na którą masz wizytę? Ja na 16.30Wiecie jak u mnie kiepsko z pamięcią?jestem taka rozkojarzona, że masakra jakaś. Idę po coś do pokoju i zapominam po co i robię coś innego, a po godz mi się przypomina co miałam zrobić. W pierwszej ciąży też tak miałam.
No to powodzenia nam jutro na wizycie :)
 
A już teraz pamiętam[emoji23]. Na którą masz wizytę? Ja na 16.30Wiecie jak u mnie kiepsko z pamięcią?jestem taka rozkojarzona, że masakra jakaś. Idę po coś do pokoju i zapominam po co i robię coś innego, a po godz mi się przypomina co miałam zrobić. W pierwszej ciąży też tak miałam.
To się nazywa kalafior ciążowy zamiast mózgu [emoji16][emoji16]
 
reklama
Cześć dziewczyny, można dołączyć? 6tyg dzisiaj, wiec jeszcze wczesna ciaza.
Ciężkie miesiące za mną, Jestem po stracie synka w lutym i powoli, choć nieśmiało rozbudzam nadzieje, ze tym razem się uda..
Pozdrawiam was wszystkie. Wierze ze z wami może być łatwiej.
Hej przykro mi ze tak sie stalo a co sie stalo ze stracilas synka?zawsze możesz pisac smialo kazdy cos od siebie tu wnosi
 
Do góry