reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć :)
U mmie przerwa od internetu też jak najbardziej udana.
W sobotę byliśmy na weselu, niedziela poprawiny, a dziś o 10 mieliśmy prenatalne więc zero strasu, bo nawet nie było czasu:-) :)
Wyniki w porządku, jak mówi lekarz, dzidzia zdrowa.
Więc ja też się nie denerwuje, wyników nie chce porównywać z innymi itd. żeby niepotrzebnie nie wymyślać i się głowić, stresować.
Co ważne nasz mały fikał jak atleta nic nie chciał pokazać, ale siusiaka miał na wierzchu :cool2:
Także zgodnie z naszymi przewidywaniami będziemy mieli synka - Igora.
Jestem bardzo szczęśliwa i spokojna.
Trzymam kciuki za resztę wizytujących:)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem z marcowych mam, ale mam pytanko, probuje umówić sie na usg genetyczne i chciałabym sie dowiedzieć ile trwało u Was takie badanie?
Znalazlam lekarza, ale ma komentarze ze przeprowadza takie usg w ciafu 10-12 min. Czy to nie za szybko?
 
U mnie też było szybko. Zależy od tego jak dziecko się ułoży i czy się wierci. Poza tym lekarz dosyć sprawnie mierzył i posługiwał się USG, bo chyba tylko tym się zajmuje. Jak mu się dziecko źle układało to je dosłownie przycisnął w kącie. Dla mnie tak to wyglądało. :) To badanie przeprowadza się wg standardu, więc wszystkie wymiary i narządy są opisane, poza tym są fotki. Ja mam, ale nic na nich nie widzę. ;)
 
Ja to w szoku jestem jak mi położna w prywatnym gabinecie powiedziała że mam już odstawić córkę bo to już sama woda leci hehe i dziecko w brzuchu nie bedzie roslo . Kurcze babka ok 50 a szkoda gadac .Odpowiedziałam jej tylko żeby się może wdrożyła w temat dlugiego karmienia piersią i w kolejnych ciazach i jako polozna przestala gadac glupoty :p jej mina byla bezcenna. Jestem po konizacji szyjki macicy w poprzedniej ciazy mialam od 28tc pessar do 38tc a urodzilam po zdjeciu go w 41tc przez cc. Ile bede mogła tyle bede karmić. Chyba że dostanę zalecenia że z szyjka coś nie tak to wtedy bede zmuszona kończyć. :)
Widze, ze nie jestem sama karmiaca w ciazy. Mi juz 3 lata w czerwcu minelo, odkad zaszlam w ciaze to troche boli, ale raz na dobe sie przemecze, a szkoda mi mlodego skoro lubi. Mi polozna ani slowa nie powiedziala na to, ze karmie. Mam jednak cicha nadzieje, ze niebawem sam sie calkiem odstawi, bo dwojki na raz nie usmiecha mi sie ogarnac heh.
 
Cześć dziewczyny. Jestem z marcowych mam, ale mam pytanko, probuje umówić sie na usg genetyczne i chciałabym sie dowiedzieć ile trwało u Was takie badanie?
Znalazlam lekarza, ale ma komentarze ze przeprowadza takie usg w ciafu 10-12 min. Czy to nie za szybko?
U mnie badanie 45minut trwało :)

Dziewczyny powodzenia na wizytach! Trzymam kciuki i czekam na wysyp samych dobrych wiadomości [emoji847]

@Darsi jak mama? Jak minął weekend?/
 
Widze, ze nie jestem sama karmiaca w ciazy. Mi juz 3 lata w czerwcu minelo, odkad zaszlam w ciaze to troche boli, ale raz na dobe sie przemecze, a szkoda mi mlodego skoro lubi. Mi polozna ani slowa nie powiedziala na to, ze karmie. Mam jednak cicha nadzieje, ze niebawem sam sie calkiem odstawi, bo dwojki na raz nie usmiecha mi sie ogarnac heh.
Ja też karmię mojego 9 miesięczniaka ;)
Ginekolog ostatnio był zdziwiony że mi jeszcze mleko nie zanikło z powodu ciąży. :D

Powodzenia na wizytach dziewczyny :)
 
reklama
@Jamminka [emoji846] gratuluje udanej wizyty. Super, ze maluch zdrowy i extra, ze znasz płeć [emoji846]
Rosę, u mnie wizyta trwała ok 40 minut, samo usg jakieś 20 minut, ta była najdłuższa ze wszytskich [emoji846]

Dziewczyny, zjadłam dzisiaj BigMacka... normalnie opętała mnie myśl o McD i nie przed kolka godzin nie mogłam jej przepędzić. Poległam. [emoji53][emoji51]
 
Do góry