reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Niedługo wszystkie będą po prenatalnych, a one naprawdę uspokajają. Ja np. obudziłam się dzisiaj i myślę: który to tydzień?! Także @Megi86 dzięki za doinformowanie. :)

@gaya11 Też bym chciała dziewuchę, choć wcześniej myślałam o drugim chłopcu.
Wizytę mam dopiero 3 września u mojej lekarki, a i tak przypuszczam, że płeć poznam dopiero na połówkowych za ho ho czasu.

@ForgetMeeNot Kciuki!
 
reklama
Ja mam teoretycznie o 16.00, ale pewnie się nastoję znów z 1.5 h w kolejce do rejestracji, to możliwe, że wejdziemy o podobnej porze :)

Jest taki skwer od rana, że się od razu nic nie chce, masakra, nienawidzę upałów. Dla mnie idealna temp. to 18-22 stopnie, ani mniej ani więcej.

Rowniez powodzenia na wizycie :) A co do °C to mam identycznie :)
 
Oto mój okruszek. Wygląda na to że wszystko w porządku, za 2 tygodnie będziemy mieć wyniki testu pappa z krwi.
Na usg Maluch strasznie się wiercil, ciężko go było pomierzyc. Ciąża o tydzień starsza, termin porodu wypada na 6.02. [emoji14]
Bardziej Wam to wygląda na chłopaka czy dziewczynkę? [emoji85]
20180731_101327.jpg
20180731_101342.jpg
 

Załączniki

  • 20180731_101327.jpg
    20180731_101327.jpg
    54,3 KB · Wyświetleń: 256
  • 20180731_101342.jpg
    20180731_101342.jpg
    65,8 KB · Wyświetleń: 263
Oto mój okruszek. Wygląda na to że wszystko w porządku, za 2 tygodnie będziemy mieć wyniki testu pappa z krwi.
Na usg Maluch strasznie się wiercil, ciężko go było pomierzyc. Ciąża o tydzień starsza, termin porodu wypada na 6.02. [emoji14]
Bardziej Wam to wygląda na chłopaka czy dziewczynkę? [emoji85] Zobacz załącznik 883194Zobacz załącznik 883195
Fajny okruszek, nie mam pojęcia czy chłopiec czy dziewczynka. Mówił co? :) Strzelam, że córcia ;)
 
reklama
Dziewczyny, ja też prenatalne na 13.08. na 20:30 :) ale nie wiem czy nie przejdę się gdzieś na USG w tym tygodniu. Głupia zaczęłam czytać w internecie na temat odstawienia metformaxu w 1. Trymestrze i się załamałam :( sama nie wiem coś robić :( mam jakiś spadek forny
 
Do góry