reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hej kobitki.

Gratuluje udanych wizyt!!

U mnie tez wizyte ok, wiek z usg 9+3 wiec rosnie idealnie. Niestety plamienia sa, nie wiadomo dlaczego. Podobno to moze byc wina infekcji bakteryjnej wiec zrobili wymaz i czekam. Martwie sie okropnie.

Co do zainteresowania seksem , u mnie zerowe

Porusze jeszcze temat wozka, u nas wybrany . I Candy Orange. Przekonal mnie wbudowany buggy board I mozliwosc zamontowania 2 siedziska dla mojego 2 latka.
 
reklama
Raz_dwa_trzy, Justyna [emoji846] gratuluje udanych wizyt [emoji846] aż miło jak się takie cudne wieści czyta [emoji846]
Gaya11, mam podobnie, ale ja jestem na luteinie 2xdziennie, wcześniej miałam infekcje po niej i w związku z jej przyjmowaniem czuje dyskomfort wiec tym bardziej mnie to zniechęca [emoji20]

Dziewczyny, ratunku. Tak mnie głowa boli, ze ledwo żyje. Mam wrażenie, ze zaraz mi eksploduje i nie wiem czy jest mi niedobrze z bólu głowy czy z innego powodu ciążowego.... macie może jakiś sposób na ból głowy bo już lewituje z bólu normalnie...
 
Hej kobitki.

Gratuluje udanych wizyt!!

U mnie tez wizyte ok, wiek z usg 9+3 wiec rosnie idealnie. Niestety plamienia sa, nie wiadomo dlaczego. Podobno to moze byc wina infekcji bakteryjnej wiec zrobili wymaz i czekam. Martwie sie okropnie.

Co do zainteresowania seksem , u mnie zerowe

Porusze jeszcze temat wozka, u nas wybrany . I Candy Orange. Przekonal mnie wbudowany buggy board I mozliwosc zamontowania 2 siedziska dla mojego 2 latka.
Fajny się ten wózek wydaje. Jak bardzo drogo wychodzi w wersji podwójnej (gondola i spacerówka)? ;D

U mnie też zero ochoty na amory, no szkoda szkoda, ale mam wyrozumiałego męża chociaż to tyle dobrze :)

Gratuluję pomyślnych wizyt! :)
 
Ostatnia edycja:
@Baffi26 jest u nas w mieście nauczycielka, co ma już dorosłego syna (24 lata), ale przechodziła w ciąży rózyczkę i urodził się chory. Na co - nie wiem. Wiem, że wszystko mu wolniej wychodziło, ale to zdolny chłopak i zawsze był w szkole wyróżniony, mimo tego i tak odstawał od reszty rówieśników w wyglądzie, ale też np. mówił sam do siebie). Ale na co on choruje to nie mam pojęcia, ale wiem jedynie, że to na pewno od różyczki w ciąży.
 
Gratuluję udanych wizyt. Jeśli chodzi o seks to w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam ochoty ale w obecnej ciąży jest odwrotnie :)
 
Caitlyn, o to wlasnie chodzi ze w icandy Orange, gondolke I siedzisko I adaptery masz w zestawie. Nic nie doplacasz a masz okolo 31 kombinacji ustawien.

Forget mee not, kochana natrzyj skronie vickiem, pomasuj I poloz sie wdychajac zapach, mi cudownie pomaga , a jeszcze super jak vic schlodzony
 
Gratuluję udanych wizyt. Jeśli chodzi o seks to w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam ochoty ale w obecnej ciąży jest odwrotnie :)
Ja mam tak samo :D tylko teraz niestety zakaz przez te plamienia, które miałam na początku... Ehhh, ale jeszcze tydzień i koniec zakazu :D

@ForgetMeeNot możesz śmiało wziąć apap. Paracetamol jest bezpieczny w ciąży. Jeśli mało wody dzisiaj piłas to pij więcej, ale małymi lyczkami. Wtedy lepiej się nawodnisz :)
 
Też miałam takie postanowienie a że USG było prawidłowe to się nie zdecydowałam na PAPPA. Wiem,że nasza Megi pisała o korzyściach jakie przynosi (i wcale tego nie neguję) ale ja już tyle razy słyszałam i czytałam o błędnych wynikach tego testu,że poprostu ,,coś w środku mówi mi -nie rób,, więc nie zrobiłam ale czy postąpiłam dobrze? Czasami myślę że tak a czasami,że nie..sama nie wiem.

Ewela u Ciebie wyszloby podniesione ryzyko z wywiadu - ze wzgledu na Córeczke oraz wiek, jednak reszta parametrow moglaby - i zapewne tak bedzie - wyjsc dobra, ale szanuje Twoja decyzje.

Trzeba pamietac, ze bialko pappa sluzy nie tylko wykryciu ewentualnych wad genetycznych, ale rowniez mowi nam o innych mozliwych powiklaniach o ktorych dzis pisalam dla Emili S. Warto dodac, ze pomimo nieprawidlych wartosci bialka pappa - juz w trakcie ciazy - mozna zapobiec tym powiklaniom podajac kwas acetylosalicylowy. Warto to tez miec na uwadze :)

Raz_dwa_3 tez szanuje Twoja decyzje, ale jeszcze raz dobrze sie zastanow czym jest 75% a 95% pewnosci :) Jesli by cos wyszlo nie tak w USG - choc tak nie bedzie - to lekarz juz nie powinien proponowac pappa tylko niestety metody inwazyjne lub ew. wolne plodowe DNA. Pappa robi sie wlasnie przy prawidlowym USG NT.

Pamietajcie tez, ze w internecie czasem krążą mity oraz wiekszosc znalezionych opinii bedzie negatywna z prostej przyczyny; i tak dla przykladu: Przypomnijcie sobie kiedy ostatnio odwiedzil was kurier z zakupami zrobionymi online? No wlasnie.. i teraz pytanie: jesli dostarczyl wam przesylke na drugi dzien to czy od razu albo czy w ogole podzieliłyscie sie ta radosna nowina z reszta swiata? Pewnie NIE. A gdybyscie czekaly na niego tydzien? Oj.. wtenczas pewnie żadna z nas nie przepuscilaby okazji do napisania kąśliwego komentarza pod adresem 'ślimaczej' firmy. Podobnie jest z Pappa - kazdego dnia setki jak nie tysiace kobiet wykonuja go na calym swiecie - ale czy kazda z nich pisze o pozytywnym wyniku? Z pewnoscia nie!

Wynik wyzszy niz 1:300 - czyli, ze kobieta znajduje sie w grupie podwyzszonego ryzyka urodzenia dziecka z wada genetyczna - dotyczy 5% kobiet. I tak wiekszosc kobiet z tej grupy urodzi zdrowe dziecko! :)
W mojej opinii 5% wyników fałszywie dodatnich to naprawdę nie jest duzo!

Milego wieczorku :) Ja teraz bede ogladac z Mężem "Władzę absolutną" z 97 r. z Clintem Eastwoodem w roli glownej - polecam :)
 
reklama
@Baffi26 jest u nas w mieście nauczycielka, co ma już dorosłego syna (24 lata), ale przechodziła w ciąży rózyczkę i urodził się chory. Na co - nie wiem. Wiem, że wszystko mu wolniej wychodziło, ale to zdolny chłopak i zawsze był w szkole wyróżniony, mimo tego i tak odstawał od reszty rówieśników w wyglądzie, ale też np. mówił sam do siebie). Ale na co on choruje to nie mam pojęcia, ale wiem jedynie, że to na pewno od różyczki w ciąży.
Witaj dziekuje za te slowa lekarz tez jest zdania ze to przez to bo badania genetyczne nic nie wykazaly pid tym wzgledem wszystko jest ok wiec jedyne co moglobybyc przyczyna to wlasnie ta rozyczka ale troche zapuzno chyba bo jestem po owu i nie ukrywam ze starania byly mam tylko nadzieje ze sie nieudalo bo chyba drugi raz a wlasciwie to bylby juz trzeci to bym sie juz nie pozbierala
 
Do góry