reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ale wy dużo skrobiecie [emoji28]. U nas ogólnie trudny tydzień się zaczął i nie jestem w stanie być na bieżąco. Ale trzymam kciuki za was wszystkie i oby wszelkie wizyty i badania były tylko pozytywne [emoji4][emoji110]
Ja w środę idę na wizytę by założyć kartę ciąży, i dowiem się czy badania wszystkie prawidłowe [emoji106].
Miłego dnia!
 
reklama
Jedz dużo żurawiny i pij wodę z cytryną. Trzeba zakwasić mocz.
Pije właśnie herbatę żurawinowa :) chyba pierwszy atak minął i na razie nie boli i nie muszę już biegać co chwilę do łazienki ;) po południu idę do lekarza to pewnie dostanę jakąś furagine do lykania i pewnie pomoże. W ostatniej ciąży też miałam zapalenie pęcherza...
 
Hejo,
u nas pogoda do bani, naprawdę, mam już dość takiego lipca, gdzie to cudowne słońce,,,wolałabym się smażyć niż popadać w depresję jesienną:D Mnie ogólnie mdłości już ustąpiły, czasem coś zamuli, ale ten gorzki smak, senność minęła. Co gorsza, pojawiła się bezsenność i milion snów....

KasiaKaty - o widzisz Kasiu, ja tyle razy w ciązy byłam i nie wiedziałam, co prawda wiedziałam, że łożysko zaczyna pracę na całego....

Jutii no to całe szczęście

Gabrysia95 no to gratki, niech rośnie mały brzdąc

Wiola trzeba być dobrej myśli, i myśleć przede wszystkim pozytywnie, który to u Ciebie tydzień?

GAya11, uuuuu, to u mnie na odwrót, generalnie nie jem fast foodów, ale ostatnio zeżarłam i posżło mi na zdrowie:D

Buka83 gratuluję i oby do przodu...

Justyna_maj ja przetestowałam każdy rodzaj żurawiny na rynku i zamawiam teraz żurawinę Biovea ze Stanów jest sprowadzana, Koszt ok. 50 zł, ale nic mi tak nie pomaga jak ten cudowny lek.... Jeżeli się da, to nie bierz furaginy, pij hektolitry, ona jest niewskazana w pierwszym trymestrze. Termofor, 2 nospy, urosept, żurawina plus lactovaginal, żeby również zredukować infekcję.

Karlusia no współczuję bardzo...

Karolina921 no szybko zleci, ja dopiero 27go, czyli za całe 10 dni, a dla mnie to wieczność, ten czas pomiędzy wizytami się tak ciągnie. I najlepsze jest to, że po wizycie tak na 2 tygodnie jestem całkiem spokojna, a potem znowu stres
 
Hejo,
u nas pogoda do bani, naprawdę, mam już dość takiego lipca, gdzie to cudowne słońce,,,wolałabym się smażyć niż popadać w depresję jesienną:D Mnie ogólnie mdłości już ustąpiły, czasem coś zamuli, ale ten gorzki smak, senność minęła. Co gorsza, pojawiła się bezsenność i milion snów....

KasiaKaty - o widzisz Kasiu, ja tyle razy w ciązy byłam i nie wiedziałam, co prawda wiedziałam, że łożysko zaczyna pracę na całego....

Jutii no to całe szczęście

Gabrysia95 no to gratki, niech rośnie mały brzdąc

Wiola trzeba być dobrej myśli, i myśleć przede wszystkim pozytywnie, który to u Ciebie tydzień?

GAya11, uuuuu, to u mnie na odwrót, generalnie nie jem fast foodów, ale ostatnio zeżarłam i posżło mi na zdrowie:D

Buka83 gratuluję i oby do przodu...

Justyna_maj ja przetestowałam każdy rodzaj żurawiny na rynku i zamawiam teraz żurawinę Biovea ze Stanów jest sprowadzana, Koszt ok. 50 zł, ale nic mi tak nie pomaga jak ten cudowny lek.... Jeżeli się da, to nie bierz furaginy, pij hektolitry, ona jest niewskazana w pierwszym trymestrze. Termofor, 2 nospy, urosept, żurawina plus lactovaginal, żeby również zredukować infekcję.

Karlusia no współczuję bardzo...

Karolina921 no szybko zleci, ja dopiero 27go, czyli za całe 10 dni, a dla mnie to wieczność, ten czas pomiędzy wizytami się tak ciągnie. I najlepsze jest to, że po wizycie tak na 2 tygodnie jestem całkiem spokojna, a potem znowu stres
Oj to u mnie tak samo. A ja usg dopiero będę miała 06.08 i będzie to prenatalne [emoji3] jeszcze tyyyyle czasu. Na poniedziałek za to już jestem umówiona w laboratorium na pobranie krwi do testu nifty
 
Hejo,
u nas pogoda do bani, naprawdę, mam już dość takiego lipca, gdzie to cudowne słońce,,,wolałabym się smażyć niż popadać w depresję jesienną:D Mnie ogólnie mdłości już ustąpiły, czasem coś zamuli, ale ten gorzki smak, senność minęła. Co gorsza, pojawiła się bezsenność i milion snów....

KasiaKaty - o widzisz Kasiu, ja tyle razy w ciązy byłam i nie wiedziałam, co prawda wiedziałam, że łożysko zaczyna pracę na całego....

Jutii no to całe szczęście

Gabrysia95 no to gratki, niech rośnie mały brzdąc

Wiola trzeba być dobrej myśli, i myśleć przede wszystkim pozytywnie, który to u Ciebie tydzień?

GAya11, uuuuu, to u mnie na odwrót, generalnie nie jem fast foodów, ale ostatnio zeżarłam i posżło mi na zdrowie:D

Buka83 gratuluję i oby do przodu...

Justyna_maj ja przetestowałam każdy rodzaj żurawiny na rynku i zamawiam teraz żurawinę Biovea ze Stanów jest sprowadzana, Koszt ok. 50 zł, ale nic mi tak nie pomaga jak ten cudowny lek.... Jeżeli się da, to nie bierz furaginy, pij hektolitry, ona jest niewskazana w pierwszym trymestrze. Termofor, 2 nospy, urosept, żurawina plus lactovaginal, żeby również zredukować infekcję.

Karlusia no współczuję bardzo...

Karolina921 no szybko zleci, ja dopiero 27go, czyli za całe 10 dni, a dla mnie to wieczność, ten czas pomiędzy wizytami się tak ciągnie. I najlepsze jest to, że po wizycie tak na 2 tygodnie jestem całkiem spokojna, a potem znowu stres

U mnie znowu pogoda na całego i modlę się o deszcz i chłód bo nie wytrzymam
 
Oj to u mnie tak samo. A ja usg dopiero będę miała 06.08 i będzie to prenatalne [emoji3] jeszcze tyyyyle czasu. Na poniedziałek za to już jestem umówiona w laboratorium na pobranie krwi do testu nifty
Karola masz jakieś szczególne wskazanie do tych testów. ?/ Doczytałam sobie, cena kosmiczna widnieje.
 
reklama
Karola masz jakieś szczególne wskazanie do tych testów. ?/ Doczytałam sobie, cena kosmiczna widnieje.
Poronienia poprzednie i słabe nasienie u męża. Cena wysoka, ale chcę być spokojna. Mam nadzieję, że dzięki tym testom nie będę się zastanawiać czy to akurat uszkodzony plemnik zaplodnił jajeczko i czy okruszek nie jest chory [emoji57]
Pewnie żeby nie opinia lekarza na pierwszej wizycie to miałabym inne podejście. Ale to co mi wtedy powiedział to ciągle siedzi mi w głowie.
 
Do góry