reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziewczyny, staram się was czytać na bieżąco ale nie jestem w stanie. Synkowi wychodzą kolejne zęby a ja przez te straszne upały ledwo żyje... staram się do południa spacerować bo do 18 godz leci normalnie żar z nieba. Takie 15 miesięczne dzieci mają full energii więc staram się w domu za nim nadążyć :rolleyes2: może wieczorem uda mi się was poczytać.
Też mam ten problem. I co tu robic w domu caly dzien z dzieckiem:/
 
reklama
To ja już po USG prenatalnym.
Bardzo fajny facet, spokojny, wszystko tłumaczył tak dokładnie i pewnie,ze niewiele pytań mu zadalam.
Ogólnie wszystko w porządku.
Czynność serca 169 na min.
Kość nosowa obecna
Przeziernosc 1,1 mm
Dziecko 5,1 cm młodsze o tydzień niż OM.
Wszystko reszta prawidlowe :)
Uspokoił mnie też z moim krwiakiem, powiedział wręcz,ze nie zagraża dziecku,bo jest daleko od łożyska i widać,ze nie ma w nim świeżej krwi tylko Stara :)
 
@Ewela821 ty wczoraj pytałaś o upławy to ja mam ich dużo. Nawet bardzo i są takie rzadkie jak woda. Ale pytałam lekarza na usg o to to powiedział, że to normalne bo narządy płciowe są bardziej ukrwione i stąd zwiększona ilość wydzieliny. Więcej nic nie chciał mówić bo ja tylko u niego na usg byłam. Ale jeżeli zapach, kolor nie odbiega od normy to nie ma się czym martwić. Nigdy nie słyszałam by na tym etapie mogły się sączyć wody [emoji848]

@Darsi oj myślę, że dobrze zrobili, że mama jeszcze do jutra zostaje :) a w któryn ja jestem tygodniu to ciężko powiedzieć bo każde badanie co innegi pokazuje [emoji6] wg karty 12t6d. Wg prenatalnego 14tc
Ja też po urodzeniu bliźniaczek miałam baby bluesa. Może nie powinnam tego pisać, ale był taki okres jak dziewczyny miały miesiąc i ja jeszcze wszystkiego się uczyłam, że marzyłam by ktoś przyszedł i wsadził mi je spowrotem do brzucha. A co do zaborczości to ja nadal tak mam. Nie lubię nikomu dzieci zostawiać. I oddawać moich obowiązków [emoji6][emoji39] taki ze mnie trudny przypadek. Niestety ciągle jesten zdania, że ja sama wszystko zrobię najlepiej. Poza gotowaniem bo tu to mam niewielki talent [emoji28]
Co do przebierania to pierwsza kupa dziewczynek była najgorsza. Za mną położna stała i patrzyła mi na ręce, obok sąsiadka z sali , a mnie na wymioty zaczęło się zbierać. Jezu, odrazu milion myśli na minutę i oczywiście pierwsza i najbardziej dotkliwa była ta, że ja się widocznie nie nadaję na matkę. Teraz to mi się z tego śmiac chce, ale wtedy czułam się strasznie [emoji57]
Tak myślałam,że to narmalne ale wolałam się upewnić i dziękuję ;)
Ja przy pierwszym dziecku ogarynalam dość szybko wszystkie obowiązki ale jak w domu miałam prawie dwulatka i urodziłam córkę to wydawała mi się taka maleńka ,że bałam się cokolwiek przy niej robić. Ale to tylko początki są trudne ,przecież mamy dwie ręce to musimy sobie poradzić. Instynkt zrobi swoje i za rok będziemy się śmiały z dzisiejszych watplwątpli:)
 
No i jeszcze jedno. .. moja intuicja mnie zawiodła w 100 %bo prawdopodobnie będzie DZIEWCZYNKA :) :)
 

Załączniki

  • 20180809_155553.jpg
    20180809_155553.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 88
Gratulacje @Fanka Kadry !!! Cieszę się,że lekarz Cię uspokoił, teraz możesz leżeć bez nerwów :D Ja tam płci wcale nie widzę ,ale to czy lekarz się nie pomylił to się dowiemy na połówkowym :) miałaś jakieś preferencje co do płci? Jakie długie nóżki ma ta Twoja dzidzia :D
 
Dziewczyny mam pytanie , dzwoniłam, żeby umówić się na badanie prenatalne. I lekarka pytała, czy ma być badanie podwójne, tzn. z raportem czy bez, z tego co zrozumiałam. Natomiast moja ginekolog jest niestety na urlopie i nie mam jak się z nią skontaktować, bo nie miałam od niej na ten temat żadnej informacji. Doradźcie proszę co robić ?
 
Gratulacje @Fanka Kadry !!! Cieszę się,że lekarz Cię uspokoił, teraz możesz leżeć bez nerwów :D Ja tam płci wcale nie widzę ,ale to czy lekarz się nie pomylił to się dowiemy na połówkowym :) miałaś jakieś preferencje co do płci? Jakie długie nóżki ma ta Twoja dzidzia :D
Dzięki :* Na tym zdjęciu nie widać ale na innym pokazywał miejsce w ktorym jest płasko i niby dziewczynka :)
Ja byłam przekonana,że chłopak :D
Więc teraz powoli zmieniam nastawienie hehe
 
reklama
Dziewczyny czy na ten moment to tylko u mnie będzie chłopiec czy jeszcze jakaś mamusia miała wstępnie mówione o synku? [emoji16]
 
Do góry